Aktualności

Published on 14 lipca, 2014 | by admin

Stal Sanok chce grać w 4 lidze podkarpackiej

Jest nadzieja dla Stali Sanok. Klub dostał licencję na grę w 4 lidze podkarpackiej i chce przystąpić do rozgrywek.

Początkiem lipca informowaliśmy o trudnych decyzjach w Stali Sanok. Klub borykający się z ogromnymi problemami finansowymi zdecydował się na wycofanie z rozgrywek wszystkich zespołów.

Pomóc miała zaprzyjaźniona fundacja Ekoball Sanok, która przejęła karty zawodnicze od Stali i wystąpiła do OZPN-u Krosno o pozwolenie na grę w klasie O. Niestety wniosek ten przepadł w głosowaniu.

Po tej informacji większość zawodników rozjechała się w swoje strony i zaczęła szukać sobie nowych klubów. Kilku z nich już znalazło nowych pracodawców – Jakub Ząbkiewicz podpisał umowę z Resovią, a Piotr Krzanowski trenuje z Wólczanką Wólka Pełkińska.

Okazuje się jednak, że jest światełko w tunelu. Działacze sanockiego klubu w Podkarpackim Związku Piłki Nożnej złożyli dokumenty uprawniające klub do gry w 4 lidze podkarpackiej. W sobotę Komisja Odwoławcza ds. Licencji poinformowała, że sanocki klub otrzymał licencję. Dla wszystkich było to sporym zaskoczeniem, ale rzeczywiście – sanoczanie chcą przystąpić do rozgrywek.

Na razie nie wiadomo, kto będzie bronił barw Stali Sanok w 4 lidze, ani kto będzie jej trenerem. Nie wiadomo też czy klubowi rzeczywiście uda się skompletować kadrę. Na pewno jednak są takie plany i działacze będą się mocno starać by dopiąć swego. Jest więc realna szansa na to, że sanocki klub przystąpi do rozgrywek.

źródło: podkarpacielive.pl / Stal Sanok

Tags: , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv