Kibolskie Turnieje

Published on 24 sierpnia, 2020 | by admin

Turniej kibiców GKS-u Katowice 22.08.2020

22 sierpnia 2020 roku odbył się turniej kibiców GKSu Katowice.

Ultras GieKSa’03:
W sobotę organizujemy Turniej Kibiców GKS Katowice. Rozgrywki podobnie jak przed rokiem toczyły się na bocznym boisku naszego stadionu przy Bukowej, gdzie jednocześnie rozgrywaliśmy po 4 mecze. W turnieju wzięły udział 32 drużyn prócz naszych drużyn w tym roku gościliśmy nasze zgody Banik i Górnik, układowiczów z JKSu i ROWu oraz gościnnie zaproszone ekipy Wisłoki Dębica , Siarki Tarnobrzeg, Resovii Rzeszów, Stali Sanok i Unii Nowa Sarzyna. Przez turniej od rana przewijał się ogrom ludzi i śmiało możemy powiedzieć, że był najliczniejszy dotąd turniej przez nas organizowany. Rozgrywki wygrała drużyna Persona Non Grata, która w finale okazała się lepsza o reprezentantów ROWu Rybnik, trzecie miejsce padło łupem drużyny Wisłoki Dębica, która po karnych pokonała zespół Mysłowickiej GieKSy. Przeciąganie liny to finał pomiędzy ROW, a Mysłowicka GieKSą gdzie przedstawiciele naszego FC musieli uznać wyższość układowicza. Podczas trwania turnieju robimy pamiątkowe zdjęcie na Blaszoku, prezentujemy kilka pokazów piro oraz malujemy z Ultras Banik Ostrava zgodowego grafa SILESIAN FAMILY. Dziękujemy wszystkim ekipom za obecność w tym dniu oraz grupie Wesoła Girls za pomoc w ogarnięciu najmłodszych uczestników turnieju.

Wisłoka Dębica:

Korzystając z zaproszenia kibiców GKS Katowice jesteśmy obecni w 30 osób na ich turnieju, w rozgrywkach dochodzimy do półfinału w którym przegrywamy z Persona Non Grata, w turnieju zajmujemy 3 miejsce. Podziękowania dla kibiców Gieksy za zaproszenie i gościnę.

Resovia Rzeszów:
Dzisiaj jesteśmy obecni w 33 osoby na turnieju katowickiej GieKSy. Większość ubrana w nowe koszulki MW. Po zaciętej walce odpadamy w ćwierćfinale po meczu z ROWem Rybnik. Podróżujemy wspólnie z resztą zaproszonych klubów z Podkarpacia, a po wyjeździe z województwa dostajemy zbędny balast. Dzięki za zaproszenie i dobrą gościne!

Stal Sanok:
Dnia (22.08.2020r.) W 20 osób korzystamy z zaproszenia kibiców GKS-u Katowice i bierzemy udział w turnieju. Po 3 meczach ( 1 zwycięstwo,1 remis,1 porażka) zajmujemy 3 miejsce w grupie i odpadamy. Wielkie podziękowania dla kibiców GieKSy za konkretną organizację,gościnę oraz możliwość udziału w turnieju. 

JKS Jarosław:
Nas w Katowicach 28 osób (22.08.2020) podróżujemy autami razem z innym zaprzyjaźnionym ekipami zaproszonymi na turniej. Wielkie Dzięki dla GieKSy za konkretną Gościnę. 

Siarka Tarnobrzeg:
Korzystamy z zaproszenia kibiców GieKSy i pojawiamy się w 35 osób na ich turnieju. Podziękowania za zaproszenie i turniejową gościnę! 

GieKSa z Gisza:
Wczoraj meldujemy się na Bukowej na corocznym Turnieju Kibiców GieKSy, który z roku na rok jest organizowany z coraz większym rozmachem. Tym razem do zawodów przystąpiły 32 drużyny, choć chętnych było więcej. Jeśli chodzi o zmagania sportowe to wychodzimy z grupy, by następnie trafić na zwycięzców całych zawodów (Persona Non Grata) – GRATULACJE. 

Gieksa z Jaworzna:
Wczoraj bierzemy udział w Turnieju Kibiców GieKSy w którym udział brały 32 ekipy w tym Nasze zgody i zaproszone ekipy. W grupie trafiamy na: Banik Ostrava,Siemanowicką GieKSe i Żorska GieKSe z grupy wychodzimy z kompletem zwycięstw odpowiednio wygrywamy z przeciwnikami: 3:0 , 4:1 i 3:2 przechodzimy dalej gdzie trafimy na Trójkolorowe Piotrowice po zaciętym meczu wygrywamy i gramy dalej w ćwiercfinale trafiamy na Mysłowicką GieKSe z którą po najbardziej zaciętym meczu na całym turnieju przegrywamy w rzutach karnych dopiero w 15 serii!!

To pokazuje jak zacięty był ten turniej i na jakim poziomie stał.W przeciąganiu liny sytuacja adekwatna jak w piłce nożnej po zaciętej rywalizacji musimy uznać wyższość Naszych przyjaciół z Mysłowic.Dzięki wszystkim ekipom za sportową rywalizacji i do następnego!! Widzimy się na kibicowskim szlaku!! Jaworzno Zawsze z GKS Katowice! 

GieKSa z Tauzena:
W dniu wczorajszym uczestniczymy w tradycyjnym turnieju kibiców GieKSy. Co do osiągnięć czysto piłkarskich nie ma o czym pisać, turniej kończymy na rozgrywkach grupowych. Zabawa na turnieju tradycyjnie na najwyższym poziomie. Po zmaganiach sportowych poddajemy się integracji. PNG gratulacje za zwycięstwo w turnieju!!!Dzięki wszystkim za dobra zabawę i do zobaczenia na B1. 

Trójkolorowa LiGota:
Wczoraj jesteśmy obecni na turnieju kibicowskim GieKSy z grupy wyszliśmy z drugiego miejsca po wygranych z Paderewa 3:0 i Murckami 6:4 i jednej porażce z Maltańskimi Wojownikami 0:3 po wyjściu z grupy trafiamy na Wełnowiec z którymi po ciężkim meczu udaje nam się wyeliminować ich z gry 3:2 Ćwierćfinał przegrywamy 1:5 ze zwycięzcami turnieju PNG. Między meczami nie brakuje atrakcji malujemy zgodowego grafa (Silesia Family) z naszymi braćmi z Banika.

Tags: , , , , , , , , , , , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv