Kibolskie Turnieje

Published on 24 czerwca, 2019 | by admin

Supporters Cup Londyn 23.06.2019

W minioną niedzielę w Londynie odbyła się tegoroczna edycja turnieju Supporters Cup, w którym udział wzięły drużyny Wisłoki Dębica i ROW-u Rybnik (łączona), Motoru Lublin, Stali Sanok, Górnika Zabrze, GKS-u Katowice i Siarki Tarnobrzeg.

Wisłoka Dębica:

W miniony weekend w Londynie odbył się piłkarsko-kibicowski turniej Supporters Cup 2019. Miło nam poinformować, że rozgrywki zwyciężyły połączone siły sympatyków Wisłoki oraz ROW-u Rybnik. Podczas tegorocznej edycji grano w jednej grupie – systemem „każdy z każdym”. Nasza drużyna pokonała w decydującym spotkaniu, mający tyle samo punktów, Motor Lublin 1:0. Trzecie miejsce na podium przypadło Stali Sanok.

PODIUM:

1. Wisłoka Dębica & ROW Rybnik
2. Motor Lublin
3. Stal Sanok

Siarka Tarnobrzeg – Profil Kibiców:
Tradycyjnie już Siarkowa emigracja bierze udział w turnieju na wyspach, w tym roku pojawiamy się tam w około 30 osób w tym 3 chłopaków z Resovii i 2 Wiślaków (Dzięki!) Jak co roku osoby niezamieszkałe na wyspach mogły liczyć na konkretne przyjęcie przez chłopaków z Londobrzega za co serdecznie pragniemy podziękować ! Piłkarsko tradycyjnie już mecz otwarcia, mecz o wszystko i mecz o honor. Oprócz naszej ekipy w turnieju udział wzięli: łączona drużyna ROW&Wisłoka (którzy zwyciężyli cały turniej), GKS Katowice, Górnik Zabrze, Motor Lublin i Stal Sanok.

Tags: , , , , , , , , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv