Aktualności

Published on 17 lutego, 2016 | by admin

Socios Górnik mobilizuje kibiców Górnika

Oddanie do użytku nowych trybun na łączną liczbę 24 tys. miejsc, stowarzyszenie Socios Górnik wykorzystuje do powszechnej mobilizacji wśród kibiców. Ich celem jest 100% wypełnienie stadionu nie tylko podczas zbliżających się Wielkich Derbów Śląska, ale w trakcie wszystkich meczy Górnika w rundzie wiosennej.

Wielka mobilizacja odbywa się pod hasłem „Jak za dawnych lat! Wszyscy na stadion!“. Myśl przewodnią akcji znajdujemy w tekstach, które ostatnio pojawiają się na stronie internetowej stowarzyszenia.

W jednym z tekstów czytamy: Przed nami ważny egzamin. Przed każdym z Nas. Egzamin, który należy zdać nie w pierwszym terminie, ale w całym roku. Wielkie Derby Śląska na pewno zachęcają do przyjścia na stadion i zapełnimy cały obiekt. Ważne będzie nasze zaangażowanie, aby także w kolejnych spotkaniach regularnie odwiedzać stadion (…) Jesteśmy wyjątkowi, ale to od nas zależy, czy egzamin zdamy celująco czy będziemy musieli podejść do poprawkowego. Musimy udowodnić, że pojęcie „wierność” nie jest nam obce. Wyrażam wielką nadzieję, że znów zaskoczymy sportowe otoczenie. Górnik łączy, Górnik to jedna wielka rodzina.

Na ulicach miasta pojawiają się plakaty, które informują o najbliższych meczach Górnika. Z plakatów zaproszenia śle rodzina, będąca w komplecie członkami Socios. Obecnie na ulicach rozklejonych jest ich około 50, ale ciągle ta liczba się zwiększa. Samo stowarzyszenie opublikowało na swojej stronie projekt plakatu do pobrania. Każdy z kibiców może go pobrać, wydrukować i nakleić w legalnym miejscu w swojej okolicy.

Władze stowarzyszenia Socios Górnik wierzą, że do działań promocyjnych włączą się sami kibice.

Tags: , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv