Aktualności

Published on 7 stycznia, 2017 | by admin

Ruch Chorzów w posiadaniu flag Rakowa Częstochowa.

Tegorocznej odsłony turnieju Piłkarska Gwiazda odbywającego się w Częstochowie, nie będą mile wspominać fani Rakowa. W sobotę pod Jasną Górą pojawia się delegacja chorzowskiego Ruchu, która weszła w posiadanie czterech fan kibiców z Częstochowy.

Relacja PF:
Wczoraj po turnieju „piłkarska gwiazdka” wchodzimy w posiadanie 4 flag Rakowa. Akcja dzieje się w centrum miasta. Wykorzystujemy moment nieuwagi Rakowa i wchodzimy w posiadanie flag. W akcji bierze udział sam Ruch, dokładnie 3 osoby ( Świony & Ruda) dobrze zaczęty rok! Nie dla wszystkich i tyle w temacie.

Relacja Rakowa:
Już praktycznie wszyscy wiedzą, co się wydarzyło po wczorajszej Piłkarskiej Gwiazdce. Nie czas i miejsce by opisywać szczegóły. Rok w każdym razie zaczął się fatalnie. Niefrasobliwość i w sumie również nieodpowiedzialność zostały w bolesny dla nas sposób ukarane. Szkoda tylko, że w taki sposób.

Od czasów Paktu Poznańskiego sztywno trzymamy się zawartych w nim ustaleń, mimo iż w stosunku do nas nie zawsze tak było. Co ciekawe zawsze to te topowe bandy miały problem z przestrzeganiem zasad wobec nas. Widać tak musiało być. Nie ma sensu się usprawiedliwiać – porażka jest porażką. Raz na wozie, raz pod wozem…

Tags: , , , , , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv