Aktualności

Published on 10 sierpnia, 2016 | by admin

Relacje krakowskiej Wisły z ostatnich spotkań.

W przeciągu kilku dni, kibice krakowskiej Wisły dwukrotnie pojawili się w sektorach gości. Zapraszamy do lektury relacji z derbowego pojedynku oraz z pucharowego spotkania z Zagłębiem Sosnowiec.

Derby Krakowa

Na piątkowym meczu stawiło się 710 kibiców Białej Gwiazdy, którzy szczelnie wypełnili sektor gości. Nie zabrakło na tym spotkaniu delegacji kibiców Ruchu, Widzewa i Elany którzy stawili się w Krakowie w 200 głów. Dodatkowo wspierały nas nasze zgody Unia Tarnów i Polonia Przemyśl. Dziewczyny z gorszej strony Błoń praktycznie nie podeszły pod nasz sektor (nie licząc kilku osób) widząc naszą ekipę, tylko wysłali tam Arkę, co dobitnie świadczy o ich pozycji na kibicowskiej mapie Polski. Podczas spotkania, zgodnie z zaleceniami każdy z nas śpiewał co mamy nadzieje stanie się naszą mocną stroną podczas wizyt na kolejnych sektorach gości. Mamy ogromny potencjał i czas najwyższy zacząć go wykorzystywać. Mecz derbowy po raz kolejny potwierdził, kto rządzi w Krakowie, a nasza delegacja mogła robić wrażenie nie tylko na osobach zebranych na stadionie. Kraków jest nasz i potwierdzamy to każdego dnia, a piątkowy mecz utwierdził wszystkich w tym przekonaniu.

[PP] Zagłębie Sosnowiec – Wisła Kraków

W Sosnowcu na Stadionie Ludowym pojawiło się 227 osób. W tym 90 przedstawicieli ekipy Psycho Fans. Przemarsz fanów przez śląską metropolię na stadion Zagłębia z pewnością unaocznił wielu osobom, jak wielką siłę reprezentujemy w tym momencie. Podczas meczu cały czas nie milknął doping na naszym sektorze, a słowa motywacji płynące z ust gniazdowych powinny dać wiele do myślenia osobom, które znalazły się na sektorze. Nie przyjeżdżamy na wyjazdy po to, by postać z rękami w kieszeni. Wspieramy Wisłę, wybraliśmy taką drogę i powinniśmy być z niej dumni.

źródło: skwk.pl

Tags: , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv