Aktualności

Published on 21 maja, 2024 | by admin

Radomiak odsunął trenera od pierwszego zespołu

Niespodziewane informacje nadeszły w niedzielmy poranek z Radomia. Na jedną kolejkę przed zakończeniem sezonu Radomiak zdecydował się odsunąć od pełnienia obowiązków swojego trenera, Macieja Kędziorka.

Radomiak Radom przegrał w ten weekend ze Śląskiem Wrocław 0:2 i na kolejkę przed końcem rozgrywek wciąż nie jest pewny swojej przyszłości w Ekstraklasie. Seria niekorzystnych wyników może spowodować zajęcie 16. miejsca i spadek, a jest to możliwe, ponieważ zespół nie wygląda ostatnimi czasy najlepiej.

Na taki rozwój wypadków nie zamierzał czekać zarząd klubu. W niedzielny poranek w mediach społecznościowych Radomiaka pojawił się komunikat, zgodnie z którym Maciej Kędziorek został odsunięty od pierwszego zespołu. Jak na razie wiadomo, kto zajmie jego miejsce i poprowadzi drużynę w starciu z Widzewem, ale informacja w tej sprawie ma pojawić się wkrótce.

Radomiak z Kędziorkiem na ławce rozegrał 17 spotkań w tym sezonie. Wygrał zaledwie 5, a kolejne 4 zremisował. Współpraca trwała od grudnia 2023 roku.

źródło: kibice.net

Tags: , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv