Aktualności

Published on 6 czerwca, 2017 | by admin

Premia za awans dla piłkarzy Górnika Zabrze

Zgodnie z obietnicą kibiców zabrzańskiego Górnika, za awans do najwyższej klasy rozgrywkowej na konto piłkarzy trafi 100 000 złotych. – Pieniądze na koncie mamy już przygotowane. Do finalizacji potrzebujemy tylko ustalenia szczegółów ze sztabem szkoleniowym i zarządem – mówi Grzegorz Pacuła, rzecznik Socios Górnik.

Komunikat Zarządu Socios Górnika: „Brawo drużyna!”

Zarząd Socios Górnik chce z całego serca podziękować wszystkim zawodnikom i członkom sztabu szkoleniowego za awans do Ekstraklasy. Ostatnie mecze, choć często dramatyczne, spowodowały jednak, że wspólnie mogliśmy świętować upragniony awans w Puławach i Zabrzu!

W dniu jutrzejszym wyślemy prośbę do klubu o spotkanie ze sztabem szkoleniowym oraz z zarządem Górnika celem ustalenia szczegółów podziału i przekazania obiecanej dla zawodników premii w wysokości 100 000 zł. Mamy nadzieję, że wszyscy w klubie wiedzą, iż są to prywatne pieniądze kibiców Górnika, doceniając przez to ich wyjątkową wartość. Wy, drodzy piłkarze, zostawialiście pot na boiskach, by zdobyć awans, my – by zebrać pieniądze, które z wielką radością wam przekażemy. Chcemy to zrobić jak najszybciej.

Jednocześnie wszystkim kibicom, mediom, a także samym piłkarzom dziękujemy za pozytywny odbiór naszej akcji. Cieszymy się, że w tak nietypowy sposób mogliśmy wesprzeć piłkarzy i sztab w walce o awans. Kibice Górnika jeszcze raz pokazali, że są wyjątkowi i w różny sposób mogą wspierać swój klub.

Stowarzyszenie działa w oparciu tylko o składki, darowizny i wpłaty sponsorów, bez jakiegokolwiek wsparcia publicznego. Dlatego wszystkich kibiców zapraszamy do wstąpienia w szeregi Socios lub do jednorazowych wpłat. Szczegóły na www.sociosgornik.org. Razem możemy więcej!

Tags: , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv