Aktualności

Published on 31 października, 2020 | by admin

Poznań: Kup bilet na LE, wesprzyj renowację mogił

Spotkania Lecha Poznań w Lidze Europy odbywają się przy zamkniętych trybunach. Chcemy jednak umożliwić kibicom zakup wirtualnych, pamiątkowych biletów na mecze rozgrywane na stadionie przy Bułgarskiej. Całkowity dochód z ich sprzedaży zostanie przekazany Stowarzyszeniu Kibiców Kolejorz, które dzięki tym funduszom odnowi mogiły Powstańców Wielkopolskich.

SL Benfica, Standard Liège oraz Rangers FC to rywale Kolejorza w grupie D Ligi Europy, którzy do końca piłkarskiej jesieni pojawią się przy Bułgarskiej. Ze względu na wprowadzone obostrzenia, pojedynki rozgrywane na Stadionie Poznań odbywają się bez udziału kibiców.

Chcemy jednak dać możliwość naszym fanom, poczuć się jako jeden z uczestników meczów europejskich pucharów. Oprócz specjalnej kolekcji, która od ponad tygodnia jest do nabycia w e-sklepie, klub przygotował bilety-cegiełki. Całkowity dochód z ich sprzedaży trafi do Stowarzyszenia Kibiców Kolejorz, które fundusze te przeznaczy na odnowienie mogił Powstańców Wielkopolskich.

Bilety-cegiełki na rozegrane już spotkanie z SL Benficą, a także na najbliższe starcie ze Standardem Liège będą do nabycia w następnym tygodniu (można będzie samemu je wydrukować lub odebrać w Stacji Kolejorz Stadion). Każdy z kibiców będzie mógł sam zdecydować jaki wariant cenowy pamiątkowego biletu wybierze: 10, 30 lub 50 złotych.

O sprzedaży biletów-cegiełek na mecz z Rangers FC poinformujemy w późniejszym czasie.

źródło: lechpoznan.pl

Tags: , , , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv