Aktualności

Published on 13 października, 2013 | by admin

Podbeskidzie traci 8 flag!

Poniżej przedstawiamy Wam dwa oświadczenia, które wystosowali kibice Podbeskidzia, a także ich rywale zza miedzy – kibice BKS-u.

Reklama: Kibolu! Zbuduj masę mięśniową !

Oświadczenie kibiców Podbeskidzia Bielsko-Biała:

Przedwczoraj „ktoś” dokonał zwykłej kradzieży 8 flag z magazynku klubowego(DUMA, 1995,Ponad nami.., BIELSZCZANIE, SURSUM CORDA, PODBESKIDZIE, oraz dwie debiutujące na ostatnim meczu: CERAMED BIELSKO oraz ULTRAS), gadżetów, megafonu, bębna wraz z pałeczkami oraz puszkę z pieniędzmi pozyskanymi ze sprzedaży gadżetów.

SSK Podbeskidzie Bielsko-Biała
Pierwsze podejrzenia padły na kibiców BKS-u. Między innymi dlatego też i oni wystosowali oświadczenie na swojej facebookowej stronie.
Oświadczenie kibiców BKS-u Stali Bielsko-Biała:

W związku z dochodzącymi z różnych stron informacjami na temat magazynku oraz flag Naszych przyjaciółek postanawiamy się do tego ustosunkować.

Od jakiegoś czasu gołym okiem można zaobserwować nieudolność SSK Podbeskidzie Bielsko-Biała.Mowa o konfliktach na tle finansowym (A. oraz T.) , zgubienie kilkuset karnetów na młyn, samozapłonach czy innych tego typu wydarzeniach. Wreszcie sam prezes Borecki szydzi z nich w wywiadach.Z Naszych informacji wynika, że owy nieszczęsny magazynek który został “wyczyszczony” zamykany był na dwa zamki.Komplety kluczyków również były dwa. Jeden z nich podobno “zgubił się” około pół roku temu.Nikt nie wpadł na pomysł wymiany zamków i inne czynności podnoszące bezpieczeństwo flag.Niestety nie mamy wpływu na niefrasobliwość, niekompetencje oraz zwykłe gapiostwo SSK Podbeskidzie.Sugerujemy więc wszystkim detektywom spod znaku płytek ceramicznych najpierw zrobić porządek u siebie a potem zwalać winę na Nas.Kolejny raz łączymy się w bólu oraz cierpieniu z kibicami Podbeskidzia.

BKS BIELSKO
Skradzione zostały m.in. flagi, które zadebiutowały na meczu Podbeskidzie Bielsko-Biała – Lech Poznań 05.10.2013:


Źródło: BielskaTwierdza.pl

Tags:


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv