Aktualności

Published on 14 listopada, 2017 | by admin

Bez dopingu na meczach Podbeskidzia.

(…) W dniu dzisiejszym odbyło się spotkanie osób ze Stowarzyszenia wraz z Grupą Ultras Wiecznie Młodzi celem omówienia bieżącej sytuacji w Klubie. A więc… Nie ma co bujać w obłokach i mieć na nosie różowe okulary, udając, że jest dobrze. Obecnie pierwsza drużyna Podbeskidzia to ciągłe pasmo wzlotów i upadków. Ostatnimi czasy piłkarze dają nam wiele powodów do zmartwień a mniej do radości czego najlepszym odzwierciedleniem są wyniki oraz ligowa tabela. Czerwona strefa tuż tuż, a na papierze wyglądający na mocny skład który miał walczyć o awans, dostaje baty od ostatnich drużyn w stawce.
Co do stosunków z Klubem sytuacja się nie polepszyła, a wręcz pogorszyła. Dialog zaniknął, nie można znaleźć nici porozumienia. Klub często mówi “A”, a na końcu i tak wychodzi “B”. Ciągłe zapewnienia, że będzie “ogólnie lepiej”, pozostają tylko w fazie “gadania” i bardziej niż “będzie lepiej” pasują tu słowa pewnej piosenki “I nie zmienia się nic”. WIELU z Was w dosyć nieśmiały sposób kieruje do nas swoje niezadowolenie częstymi zmianami terminów meczów mimo iż klub pytał o najdogodnieszy termin który wam odpowiada, niestety nie mamy na to wpływu. I tu mamy goraca prośbę aby wszystkie te pytania nie kierować w naszą stronę a w stronę władz klubu. Ponadto specjalnie przygotowana oprawa z okazji Święta Niepodległości 11 Listopada, może spokojnie poczekać do przyszłego roku (o ile trafi odpowiedni termin), bo jak to ostatnimi czasy bywa, po raz kolejny termin meczu w ostatniej chwili został zmieniony, mimo, że wcześniej padały terminy 10 lub 12 Listopada, kiedy to miał zostać rozegrany mecz ze Stala Mielec.
Dlatego została podjeta decyzja o zawieszeniu dopingu do odwołania rozkoszując się w Angielskim stylu pięknem futbolu pełnym oklasków i okrzyków, jeżeli jest tylko okazja by zdobyć gola.

Chcemy podkreślić że nie zawieszam swojej działalności a jedynie doping i z chęcią będziemy służyć pomocą.

Nasz doping będzie teraz taki jak wasza gra w w tym sezonie!

Z kibicowskimi pozdrowieniami:

SSKP oraz Ultras Wiecznie Młodzi – informują kibice za pośrednictwem swojego facebookowego profilu.

Tags: , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv