Aktualności

Published on 30 kwietnia, 2016 | by admin

Piłkarze Korony proszą o doping

Piłkarze i trener Korony Kielce apelują do kibiców, aby zawiesili oni swój strajk i wsparli drużynę dopingiem podczas zaplanowanego na 30 kwietnia meczu Ekstraklasy z Wisłą Kraków.

Przypominamy, że protest fanów, będący konsekwencją konfliktu z władzami Korony, rozpoczął się podczas spotkania z Górnikiem Łęczna, w którym “młyn” świecił pustkami. Nie był też prowadzony żaden zorganizowany doping.

– Wyglądało to dziwnie – mówił po meczu z Górnikiem Kamil Sylwestrzak. Kapitan Korony zaapelował do kibiców, aby przed spotkaniem z Wisłą sytuacja się unormowała, bo dla piłkarzy kieleckich będzie to niezwykle ważny mecz.

Taką samą opinię wyraził trener Marcin Brosz. – Dziękuję wszystkim, którzy nas wspierają, a tych protestujących proszę o doping w kolejnych spotkaniach. Wasz doping jest bardzo potrzebny piłkarzom, bo przecież walczą o zachowanie ekstraklasy w Kielcach – apelował szkoleniowiec.

Do Kielc na mecz z Koroną wybiera się grupa 800 kibiców “Białej Giwazdy”, doping dla gospodarzy będzie więc bardzo potrzebne. Nie wiadomo jednak, czy protest zostanie zawieszony. Jak na razie nie było żadnych rozmów na linii zarząd klubu – kibice.

Tags: ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv