Aktualności

Published on 6 lutego, 2017 | by admin

Pierwszy gwizdek w Poznaniu.

Mimo nie najlepszej aury, blisko dwa tysiące kibiców Kolejorza (1750) przyszło dzisiaj na Plac Wolności by wraz z piłkarzami symbolicznie rozpocząć rundę wiosenną.

Pierwszy Gwizdek, bo tak nazywa się ta inicjatywa zorganizowana przez sztab marketingowy poznańskiego klubu, pozytywnie zaskoczyła jej pomysłodawców. Nikt nie spodziewał się, że w chłodne, zimowe popołudnie na spotkanie z zawodnikami Lecha może przyjść aż tylu kibiców.

– Dziękujemy, że byliście dzisiaj z nami, to dla nas bardzo ważne, żeby czuć Wasze wsparcie – mówili po spotkaniu z kibicami piłkarze i trenerzy Kolejorza.

„Pierwszy Gwizdek” to wydarzenie przede wszystkim symboliczne dla Kolejorza, bo podobną czynność wykonuje nie tylko sędzia piłkarski przed meczem, ale również zawiadowca stacji przed odjazdem pociągu. A skład Poznańskiej Lokomotywy właśnie w niedzielne popołudnie miał okazję nabrać rozpędu, który wykorzysta już w piątek podczas pierwszego wiosennego meczu.

Głównym punktem spotkania było wykonanie wspólnej fotografii i zaprezentowanie niebiesko-białej kartoniady. Każdy uczestnik dzisiejszego spotkania będzie mógł odebrać tą unikatową fotkę już 10 lutego przed spotkaniem z Termalicą Nieciecza.

źródło: materiały prasowe

Tags: , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv