Aktualności

Published on 6 sierpnia, 2015 | by admin

Pełen stadion na stulecie.

Stowarzyszenie Kibiców Legii Warszawa zainicjowało akcję “Na stulecie – pełny stadion”.

Pragniemy wrócić do tradycji lat 80. i 90., kiedy Warszawa przed każdym meczem Legii była oplakatowana afiszami zachęcającymi do przyjścia na mecz. Każdy z Was może się od dziś do tego przyczynić, poprzez wywieszenie plakatów w ogólnodostępnych, dozwolonych miejscach, np. na zaprzyjaźnionych sklepach, pubach, restauracjach, na swoich osiedlach i w dzielnicach – czyli wszędzie tam, gdzie możecie, gdzie taki plakat przybliży nas do założonego celu – kompletu na meczach Legii.

Akcję rozpoczynamy na stulecie naszego klubu, ale nie jest to inicjatywa jedno sezonowa. Chcemy przywrócić ją Legii i Warszawie na stałe, a zaczynamy już od meczu z Wisłą! – czytamy w oficjalnym komunikacie stowarzyszenia.

Kibice ze zorganizowanego środowiska od początku tygodnia przemierzają stolicę i inne legijne miejscowości, dzięki czemu w rożnych lokalizacjach pojawi się 1500 przygotowanych przez nas plakatów. Mamy nadzieję, że akcja na stałe wpisze się w nasz kibicowski krajobraz.
Chcielibyśmy dać możliwość działania każdemu, komu zależy na Legii, na ruchu kibicowskim i frekwencji. Dlatego w tygodniu, przed każdym meczem Legii na Łazienkowskiej, bezpłatne plakaty będą dostępne w sklepie Żyleta, który mieści się na stadionie Legii.

Dodatkowo przygotowywać będziemy odpowiednie pliki z plakatami gotowymi do pobrania i wydrukowania. Zamieszczane będą one w internecie na większości legijnych stron i portali.
Mamy nadzieję, że każdy kibic naszego klubu będzie mógł dodać kolejną cegiełkę do budowy wielkiej Legii.

Jeśli i Wam zależy, aby Legia rosła w siłę, rozwijała swoją markę i potęgę, aby zajmowała w Polsce i Europie należne jej miejsce – zaangażujcie się i działajmy razem – w tym przypadku wystarczy naprawdę niewiele…

Na adres sklw.poczta@gmail.com możecie wysyłać zdjęcia miejsc, w których uda Wam się rozwiesić plakat. Będziemy się starali na bieżąco zamieszczać fotorelacje z Waszej działalności.

Na stulecie – pełny stadion!!!

Z kibicowskim pozdrowieniem
SKLW

Tags: ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv