Aktualności

Published on 18 sierpnia, 2016 | by admin

Oświadczenie TS Wisła i SKWK.

Doniesienia medialne o problemach z prawem nowego właściciela krakowskiej Wisły nie są obojętne środowisku skupionym wokół Białej Gwiazdy. Tak wynika z opublikowanego w sieci wspólnego oświadczenia TS Wisła Kraków i SKWK.

Zarząd TS Wisła i SKWK wyrażają najwyższe zaniepokojenie ukazującymi się informacjami dotyczącymi nowego właściciela Wisły SA Pana Jakuba Meresińskiego oraz sytuacji wokół piłkarskiej spółki.

Pragniemy poinformować, że TS Wisła i SKWK nie przyglądają się biernie całej sytuacji podejmując ze swej strony wszelkie możliwe działania zmierzające do rozwiązania istniejącego stanu rzeczy, również poprzez bezpośredni kontakt z nowym właścicielem Wisły SA.

SKWK i Zarząd TS Wisła nie wdaje się w polemikę w oparciu o spekulacje medialne a stara się korzystać wyłącznie z informacji pozyskanych z wiarygodnych źródeł.

Jako Zarząd TS Wisła i SKWK zrobimy wszystko aby nasza Drużyna Piłkarska nadal nawiązywała do lat świetności. Nie dopuścimy do Jej upadku zwłaszcza w roku 110-lecia powstania Wisły.

Kraków, 17 sierpnia 2016

Zarząd TS Wisła Kraków

Zarząd SKWK

źródło: skwk.pl

Tags: , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv