Aktualności

Published on 2 czerwca, 2015 | by admin

Ostatni mecz w Stalowej Woli za darmo

Prezes Stali Stalowa Wola potwierdził, że wstęp na najbliższy, ostatni mecz sezonu w II lidze, w którym Stalówka zmierzy się z Błękitnymi Stargard Szczeciński, będzie darmowy.

Klubowy komunikat:

“Zapraszamy wszystkich mieszkańców Stalowej Woli i okolic, którzy chcą wesprzeć naszą drużynę w walce o awans do I ligi. Wstęp będzie darmowy. Liczymy na pełny stadion w niedzielę. Piłkarze lubią grać takie spotkania przy pełnych trybunach” – powiedział Mariusz Szymański, prezes PSA Stali Stalowa Wola.

“Będziemy chcieli wygrać, mogę to obiecać kibicom. Liczę, że wreszcie licznie przyjdą na stadion, by nas wspierać od początku meczu. Bardzo o to apeluję” – dodaje z kolei Łukasz Sekulski, napastnik, który w Brzesku zdobył dla Stalówki trzy bramki w zremisowanym 3:3 spotkaniu z Okocimskim.

Drużyna trenera Jaromira Wieprzęcia na kolejkę przed końcem zajmuje czwarte miejsce w tabeli. Ta lokata premiuje awansem do barażu o I ligę. Hutnicy, przy korzystnych wynikach i oczywiście swoim zwycięstwie z Błękitnymi, mają również szanse na wywalczenie bezpośredniego awansu. “W Brzesku graliśmy półfinał mistrzostw świata. Można powiedzieć, że z Błękitnymi będzie finał” – przyznaje prezes Stali.

“Przed nami najważniejszy mecz” – nie ukrywa Tomasz Wietecha, bramkarz Stalówki, który dodaje. “Myślę, że nie trzeba nikogo zapraszać na stadion. Frekwencja była średnia w tym sezonie. Przyjemnie się grało w pucharach przy tylu kibicach, takiej frekwencji. Myślę, że można byłoby to powtórzyć.”

Mecz Stal Stalowa Wola – Błękitni Stargard Szczeciński odbędzie się w niedzielę (7 czerwca) o godzinie 16:00.

Źródło: StalStalowaWola.pl

Tags: , ,


About the Author



Back to Top ↑

frivfrivfriv