Aktualności

Published on 29 czerwca, 2021 | by admin

Zgoda kibiców: Stal Stalowa Wola – GKS 1962 Jastrzębie

Za Nami finał Podkarpackiego Pucharu Polski z Wisłoką. Mecz rozegrano w sobotę na stadionie przy Hutniczej. Spotkanie organizowane jako impreza niemasowa więc ilość miejsc dla Kibiców ograniczona. Bez szczególnej mobilizacji tworzymy dość liczny młyn i prowadzimy dobry doping przez cały mecz. Nie zabrakło wymiany uprzejmości z przyjezdnymi , którzy przybyli w ok 300 osób. Wieszamy jedną flagę Stalówki, wlepkę Jastrzębia i transparent dla chłopaka z Gorzyc.

W drugiej połowie prezentujemy sektorówkę – koszulka pasiak z herbem oraz chaos z flag na kij. Do tego kilka ogni i strobo z których dym uruchomił alarm przeciwpożarowy na trybunie. Nikt nie został ewakuowany a zabawa trwała nadal.

Tego dnia wspierali Nas Kibice :GKS 1962 JASTRZĘBIE w 47 osób, KARPATY 10, ŁADA 8, POLONIA 6 , jeden fan STALI RZESZÓW i jeden DYNAMA. Nie zabrakło również sympatyków z Niska i Gorzyc. Wszystkim dziękujemy za obecność. Od tego spotkania łączy Nas zgoda z Kibicami Jastrzębia. Stalowe Jastrzębie!!! Po meczu kilka godzin umacniamy naszą przyjaźń.

Na boisku w regulaminowym czasie gry był remis a w dogrywce tracimy bramkę na kilka minut przed jej końcem i odpadamy z dalszej gry w pucharach. Tym akcentem kończymy rundę wiosenną i czas na letnią przerwę . Do zobaczenia już w sierpniu. Hej STAL. 

Relacja Stali Stalowa Wola

Tags: , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv