Aktualności

Published on 29 lipca, 2017 | by admin

Nowa umowa między Arką a kibicowskim stowarzyszeniem.

Wraz z inauguracją sezonu i zmianami do jakich doszło w szeregach stowarzyszenia, w Gdyni podpisana została umowa współpracy między Arką a kibicowskim stowarzyszeniem.

Jej celem jest unormowanie wzajemnych relacji, wsparcie oraz współpraca. Działania dotyczą między innymi akcji promocyjnych, informacyjnych oraz charytatywnych. Porozumienie ma także unormowanie zasad i współpracy w zakresie organizacji meczów wyjazdowych.

– Podpisana umowa, pozwoli nam na realizację nowych akcji, mających na celu promocję klubu oraz inicjatyw kibicowskich. Jako nowy zarząd SKGA, jesteśmy zadowoleni z warunków umowy i mamy nadzieję, że współpraca z klubem będzie owocna – stwierdził prezes SKGA, Piotr Linda.

Stowarzyszenie zobowiązało się także, że będzie partycypować w kosztach ewentualnych kar, gdyby do takich doszło.

– Cieszę się z podpisania umowy z nowymi władzami Stowarzyszenia. Wypracowane ustalenia zakładają partnerską współpracę, która mam nadzieje, podobnie jak w ubiegłym sezonie będzie układała się całkiem przyzwoicie. SKGA koordynuje wiele fantastycznych akcji skierowanych do kibiców naszej Arki. Myślę, że pozyskane środki pozwolą na dotarcie do jeszcze szerszych rzeszy kibiców z pozytywnym przekazem i inicjatywami budującymi pozytywny obraz kibiców Żółto-niebieskich i naszego ukochanego klubu – dodał Wojciech Pertkiewicz, prezes zarządu Arki Gdynia.

źródło: arka.gdynia.pl

Tags: , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv