Aktualności

Published on 24 lutego, 2015 | by admin

Na Legii będzie Wi-Fi. Dla każdego, za darmo.

Legia Warszawa jako pierwszy klub w Polsce udostępni kibicom na swoim stadionie darmową sieć Wi-Fi. Mistrzowie Polski podpisali sześcioletnią umowę z firmą Ericsson.

O szczegółach projektu wkrótce poinformują klubowe władze. Wi-Fi ma być jednak darmowe, a łącze o przepustowości jednego gigabita na sekundę.

Gdy szukaliśmy partnera do projektu wdrożenia Wi-Fi na stadionie Legii i Ericsson poinformował nas o swoim innowacyjnym modelu Small Cell as a Service, oraz gdy pokazali nam jak mogą zmienić nasz stadion w tzw. Connected Venue, natychmiast rozpoczęliśmy negocjacje dotyczące współpracy. Nasz Klub w przyszłym roku będzie obchodził setną rocznicę powstania. Idealnie będzie wkraczać w drugie stulecie ze stadionem gwarantującym najnowocześniejszą łączność internetową i innowacyjne, dodatkowe usługi.

Cieszy nas, że robimy to jako pierwsi w Polsce i jedni z pierwszych w Europie, umacniając swoją pozycję lidera przemian w sportowym biznesie. Legia Warszawa zawsze poszukuje silnych partnerów o uznanej marce, którzy gwarantują powodzenie projektów. Ericsson jest takim partnerem – powiedział Wiceprezes Zarządu Legii Warszawa Jakub Szumielewicz.

Żyjemy w czasach internetu i szybkiego przepływu informacji. Łatwość zdobywania informacji, komunikacja ze znajomymi to jedne z wielu korzyści jakie dają nam urządzenia mobilne z dostępem do sieci. Warto jednak w tym wszystkim zachować zdrowy rozsądek – na stadion udajemy się przede wszystkim dopingować swój klub, a nie przeglądać strony czy portale społecznościowe.

W tamtym roku, kibice PSV Eindhoven protestowali przeciwko zapewnieniu na stadionie dostępu do Wi-Fi – więcej informacji na te temat. Jak do nowych rozwiązań podejdą fani stołecznego klubu, przekonamy się pewnie niebawem. Czy możemy się spodziewać podobnej reakcji jak ta fanów PSV?

źródło: wprost.pl

Tags: , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv