Kibolskie Turnieje

Published on 24 lipca, 2017 | by admin

Mucha Cup 2017

Za nami kolejna edycja turnieju Mucha Cup, w którym wystąpiło 16 drużyn w 4 grupach. Turniej wygrali „najstarsi” przedstawiciele – Grubasy. Więcej w obszernej relacji kibiców Elany:

Mucha Cup 2017 już za nami!!
W tegorocznym Mucha Cup wystąpiło 16 drużyn w 4 grupach . Co roku staramy się coś zmieniać aby każdy kolejny turniej był lepszy i w tym roku zaprosiliśmy drużyny z ” zewnątrz” lecz ” odwagą ” wykazała się jedynie drużyna Bianconeri Mat-But ( szacunek Panowie i dzięki za udział ) , kolejnym elementem było losowanie przed turniejem w którym kapitanowie drużyn losowali w której grupie zagrają . Do fazy play off awansowali z grup A-D i spotkali się w 1/4 finału drużyny : Gniewkowo – Mokrusy , Grubasy – Mat-Bud , Golub Dobrzyń – Rolnicza , EZW Banda – Młode EZW . Pierwsze dwa ćwierćfinały zakończyły się wynikiem 1:0 , Rolnicza potrzebowała rzutów karnych aby zagrać w 1/2 finału . Największe emocje przyniósł ” bratobójczy ” pojedynek EZW w którym niespodziewanie zwycięstwo odniosło ” młode pokolenie ” , wygrywając 2:0. Półfinały przyniosły wiele emocji , mimo iż w pojedynku Gniewkowo – Rolnicza w regulaminowym czasie nie padły bramki całe spotkanie było emocjonujące , okraszone fantastycznymi paradami bramkarzy . Ostatecznie do finału awansowali Elanowcy z Rolniczej . Drugi pojedynek trzymał w napięciu do ostatniego gwizdka , już na samym początku Młode EZW ustrzeliło Grubasów na 1:0 i dopiero w samej końcówce ” Starym ” udało się wyrównać ( do dnia dzisiejszego nie wiemy czy uderzenie było wymierzone bo trafienie w okienko było ekstra-klasowe) i utrzymać nadzieję na finał . Rzuty karne i w tym przypadku należały do bramkarzy , ostatecznie z awansu cieszyli się Grubasy. Ostatecznie Mucha Cup 2017 wygrali ” najstarsi” przedstawiciele Żółto-Niebieskiej Rodziny- Grubasy pokonując Rolniczą 2:0 .

Statuetkę dla najlepszego bramkarza otrzymał Grubas ( przez cały turniej został pokonany TYLKO 1 raz ) natomiast najlepszym zawodnikiem turnieju został bramkarz Rolniczej . Dzięki wszystkim drużynom za udział oraz zgodom i przyjaciołom za przybycie . Do zobaczenia za rok . Tylko Elana !!!

źródło: facebook.com/sket2013

Tags: , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv