Aktualności

Published on 30 grudnia, 2023 | by admin

Oświadczenie Kibiców Elany Toruń

“Od dłuższego czasu staramy się w internecie nie publikować za dużo treści ale są sytuacje, które wymagają zabrania głosu z naszej strony!

Tym razem My w temacie o którym od wczoraj jest głośno i siłą rzeczy wiele ekip czeka na nasz komentarz.

Denis Załecki to chłopak, który faktycznie niegdyś reprezentował Młodą Elanę i nasze trybuny. Zawsze wtedy charakternie i do samego końca! Tak było jeszcze za czasów Gromdy i Wotore! Później Denis jednak m.in. z chęci zarobku i zapewnienia godnej przyszłości swojej córeczce wszedł w ten cały świat freak fightów, stał się rozpoznawalny w całej Polsce co niekoniecznie jest dobre będąc aktywnym fanatykiem i poniekąd sam wybrał dla siebie inną drogę! Wtedy też jak sam mówi odbił od naszego świata kibicowskiego!

My jako Elana odcięliśmy się od The War już ponad 2 lata temu chcąc dać jasno do zrozumienia, że nie jest to organizacja naszej grupy kibicowskiej a prywatne przedsięwzięcie Denisa! Właściwie od tego samego momentu Denis nie pojawia się już na meczach Elany! Na tamten czas nie widzieliśmy potrzeby poruszania takich kwestii w internecie, dlaczego tak a nie inaczej, ważne dla nas było aby w naszym gronie jak i w szeregach ekip zaprzyjaźnionych z nami było to wszystko wyjaśnione jak się sprawa przedstawia!

Na dzień dzisiejszy jedyne co łączy Denisa z Elaną to jego tatuaże, wspomnienia i kilka prywatnych kontaktów z osobami od nas! Powyższą treścią chcemy jasno dać do zrozumienia, że Denis obecnie nie jest już reprezentantem naszej ekipy i nie chcemy aby jego walki, wywiady i działania prywatne były kojarzone z grupami kibicowskimi Elany Toruń!

Tyle w temacie!

/GRUPY KIBICOWSKIE ELANY TORUŃ/”

źródło: elanowcy.pl

Tags: , , , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv