Aktualności

Published on 24 czerwca, 2018 | by admin

Mecze Widzewa bez udziału kibiców gości?

W minionym tygodniu łódzki Widzew otrzymał licencję na występy w II lidze. I choć wymogi licencyjne nałożone przez piłkarską centralę zostały spełnione, zastrzeżenia do infrastruktury roszczą sobie mundurowi. Oddany do użytku w marcu ubiegłego roku obiekt zaliczany jest do najnowocześniejszych stadionów w naszym kraju, policja ma obiekcje m.in. do możliwości przemieszczania się kibiców na promenadzie w tej części trybuny.

Co to oznacza w praktyce? Na miesiąc przed pierwszym ligowym spotkaniem Widzew może mieć problem z organizowaniem imprez masowych. Miejska Arena Kultury i Sportu, która zarządza obiektem, według nieoficjalnych informacji serwisu widzewtomy.net za poprawki planuje zabrać się dopiero w sierpniu, po starcie rozgrywek.

Jeśli policja będzie nieugięta w swoim stanowisku, to klub nie otrzyma zgody na przyjmowanie kibiców gości, co skutować może nawet zawieszeniem licencji, bowiem jednym z wymogów licencyjnych jest właśnie gotowość przyjęcia na swoim obiekcie fanów drużyny gości.

Kibice łódzkiego Widzewa wierzą jednak, że zarządca obiektu wykona zalecane poprawki przy sektorze gości i jesienne spotkania rozgrywane będą przy Al. Piłsudskiego oczywiście z udziałem fanów obu drużyn.

źródło: widzewtomy.net

Tags: ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv