Reprezentacja

Published on 11 listopada, 2015 | by admin

Mecze towarzyskie w TVP. Te same twarze, ci sami eksperci.

Telewizja Polska pokaże dwa najbliższe mecze towarzyskie piłkarskiej reprezentacji Polski: z Islandią w piątek, 13 listopada, i z Czechami cztery dni później. Początek obu spotkań o godz. 20:45. Transmisja w TVP1, TVP Sport, na stronie sport.tvp.pl oraz w TVP Stream.

Po awansie do EURO 2016 reprezentacja Polski rozegra dwa towarzyskie mecze, także z finalistami mistrzostw Europy. 13 listopada na Stadionie Narodowym w Warszawie rywalem kadry prowadzonej przez Adama Nawałkę będzie Islandia, a 17 listopada na Stadionie Miejskim we Wrocławiu – reprezentacja Czech.

Oba spotkania widzowie będą mogli zobaczyć tylko w Telewizji Polskiej. Początek studia w TVP Sport przed meczem z Islandią już o godz. 19:45, a w TVP1 o godz. 20:25. Spotkanie będzie można także śledzić na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP Stream.

Dodatkowo przed meczami TVP1 pokaże specjalne programy „Biało-czerwoni”, w których nie zabraknie rozmów z naszymi reprezentantami. W poniedziałek, 16 listopada, program „4-4-2” w TVP Sport, który poprowadzi Dariusz Szpakowski w całości będzie poświęcony właśnie naszej kadrze. W dniu spotkania z Czechami kanał sportowy Telewizji Polskiej pokaże także ciekawie zapowiadające się spotkanie towarzyskie Niemcy – Holandia.

Mecz ze Stadionu Narodowego w Warszawie skomentują:
Dariusz Szpakowski i Marcin Żewłakow.

Studio poprowadzi Jacek Kurowski a jego gośćmi będą: Jerzy Engel i Michał Żewłakow. W roli reporterów wystąpią: Szymon Borczuch i Rafał Patyra.

Spotkanie we Wrocławiu będą komentować:
Maciej Iwański i Marcin Żewłakow.

Gospodarzem studia będzie Rafał Patyra, któremu towarzyszyć będą: Jerzy Engel i Tadeusz Pawłowski. Reporterami będą: Szymon Borczuch i Jacek Kurowski.

źródło: TVP

Tags: ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv