Aktualności

Published on 23 listopada, 2018 | by admin

Mecze Ekstraklasy dostępne w jakości 4K HDR

Już w ten weekend kibice LOTTO Ekstraklasy, oglądający mecze w telewizji, będą mogli obejrzeć spotkania w lepszej jakości. Jak ogłoszono bowiem na oficjalnej stronie ekstraklasa.org, podczas najbliższej kolejki zostaną przeprowadzone pierwsze transmisje w jakości 4K HDR.

Skorzystać z tej doskonałej jakości będzie można niestety tylko na platformie nc+, co znacznie ograniczy dostęp wielu kibicom. Otwiera to jednak możliwość do prowadzenia lepszej jakości obrazu także na innych kanałach.

Poza tym fakt wprowadzenia jakości 4K HDR powinien ucieszyć wszystkich kibiców. Dlaczego? – LOTTO Ekstraklasa jest następną po Premier League, Bundeslidze i LaLiga Santander ligą piłkarską, której mecze są transmitowane na platformie nc+ w technologii 4K – napisano w komunikacie. Stawia to najwyższą polską klasę rozgrywkową w czołówce najlepszych europejskich lig piłkarskich. Co prawda z pewnością kibicom bardziej zależałoby na jeszcze wyższym poziomie sportowym, jednak mimo wszystko, sukces Ekstraklasy w każdym aspekcie jest bardzo cenny.

Tags: , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv