Aktualności

Published on 20 maja, 2017 | by admin

Mecz w Bytomiu bez kibiców Rakowa

Oglądanie awansu swojej drużyny na telebimie – taką atrakcję kibicom Rakowa „zapewnił” wojewoda z policją, zamykając sektor kibiców gości w Bytomiu. Wspólne świętowanie kibiców z piłkarzami będzie musiało poczekać do powrotu tych ostatnich z meczu wyjazdowego.

Raków Częstochowa jeszcze niedawno wydawał się nie tyle pewniakiem do awansu do I ligi, co drużyną, której uda się awansować jako pierwszej z grona trzech walczących o awans. Ostanie mecze na chwile powstrzymały marsz do wyższej klasy rozgrywkowej, ale pokonanie w najbliższym meczu Polonii Bytom, pozwoli dołączyć częstochowianom do Odry Opole i cieszyć się z upragnionego awansu. Niestety tego wydarzenia nie zobaczą na żywo kibice Rakowa. Wojewodzie Śląskiemu tak spodobało się zamykanie sektorów dla kibiców gości, że tym razem zamknął sektor w Bytomiu.

Wyniki ostatnich dwóch meczów opóźniły świętowanie w klubie i remis w Bytomiu wystarczy, żeby cieszyć się z awansu. Kibice Rakowa nie pojadą do Bytomia. Na wniosek policji, wojewoda zamknął sektor gości na to spotkanie. Częstochowianie będą to spotkanie oglądać na telebimie. Zostanie on rozstawiony na stadionie w Częstochowie. Wstęp na to widowisko jest bezpłatny.

Źródło: Kibice.net

Tags: ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv