Aktualności

Published on 28 czerwca, 2013 | by admin

LM: kibice Legii w większości na stadionie we Wrexham

Siedem tysięcy biletów przeznaczyli dla kibiców Legii Warszawa organizatorzy pierwszego meczu drugiej rundy eliminacji Ligi Mistrzów z The New Saints FC, który odbędzie się na stadionie we Wrexham. Fanów walijskiego zespołu będzie połowę mniej.

Komunikat w sprawie biletów ukazał się na stronie mistrza Walii w piątek. Podano także dokładny termin meczu – środa 17 lipca godz. 20 czasu polskiego.

Ze względu na duże zainteresowanie gospodarze zdecydowali się przenieść spotkanie z mogącego pomieścić 2000 kibiców obiektu Park Hall Oswestry na ponad pięć razy większy Glyndwr University Racecourse Stadium we Wrexham.

Jak poinformowała strona walijska, fani mistrza Polski zasiądą na trybunach Eric Roberts i Yale, z – odpowiednio – 2800 i 4200 miejscami. Sympatykom “Świętych” musi wystarczyć trybuna Mold z 3500 krzesełek.

Na obiekcie we Wrexham znajduje się jeszcze trybuna The Kop, ale dysponuje jedynie miejscami stojącymi, co jest niezgodne z przepisami UEFA, więc podczas spotkania Ligi Mistrzów pozostanie zamknięta.

Rewanż w Warszawie zaplanowano na środę 24 lipca o godz. 20.45.

Źródło: sport.wp.pl

Tags: , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv