Aktualności

Published on 15 sierpnia, 2017 | by admin

Komunikat Arki Gdynia.

Do mediów trafiła dzisiaj informacja o tym, że Marcin Dubieniecki został nowym współwłaścielem Arki. Gdyński klub w wystosowanym komunikacie dementuje jednak te doniesienia.

„W związku z pojawiającymi się w mediach informacjami o transakcji sprzedaży mniejszościowego pakietu akcji Arka Gdynia SSA informuję, że nie otrzymałem jak dotąd żadnych potwierdzających ją dokumentów. Dodatkowo jako właściciel większościowy klubu, posiadający 60% jego akcji, zapewniam, że nie przewiduję żadnych zmian w bieżącym funkcjonowaniu Arki w związku z jakąkolwiek sprzedażą mniejszościowych udziałów klubu, która mogłaby mieć miejsce w najbliższym czasie.

Informuję również, że pan Marcin Dubieniecki nie jest moim partnerem biznesowym, a wszelkie ewentualne transakcje w obszarze mniejszościowych udziałów Arki Gdynia realizowane są bez mojego udziału.”

Dominik Midak

„Informuję, że do spółki Arka Gdynia SSA nie wpłynął jakikolwiek dokument potwierdzający zbycie akcji przez któregokolwiek z dotychczasowych akcjonariuszy na rzecz innego podmiotu”

Tags: , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv