Aktualności

Published on 15 grudnia, 2016 | by admin

Komisja Ligi ukarała – Lecha Poznań, Lechię Gdańsk, Wisłę Kraków i Cracovię

Komisja Ligi na swoim posiedzeniu ukarała cztery kluby – Lecha Poznań, Lechię Gdańsk, Wisłę Kraków i Cracovię.

W związku z zachowaniem kibiców gospodarzy (użycie środków pirotechnicznych) podczas meczu Lech Poznań – Korona Kielce na klub z Poznania nałożono karę finansową w wysokości 20 000 złotych. Dodatkowo na klub z Poznania został nałożony zakaz organizacji wyjazdu grupy kibiców na jeden mecz Lotto Ekstraklasy (spotkanie z Pogonią Szczecin).

W związku z zachowaniem kibiców gospodarzy (użycie środków pirotechnicznych) podczas meczu Lechia Gdańsk – Śląsk Wrocław na klub z Gdańska nałożono karę finansową w wysokości 15 000 złotych. Dodatkowo na klub z Gdańska został nałożony zakaz organizacji wyjazdu grupy kibiców na jeden mecz Lotto Ekstraklasy.

W związku z zachowaniem kibiców gospodarzy (użycie środków pirotechnicznych) podczas meczu Wisła Kraków – Cracovia na Wisłę Kraków nałożono karę finansową w wysokości 10 000 złotych.

W związku z zachowaniem kibiców gości podczas meczu Wisła Kraków – Cracovia na Cracovię nałożono karę finansową w wysokości 30 000 złotych. Dodatkowo na klub został nałożony zakaz organizacji wyjazdu grupy kibiców na jeden mecz Lotto Ekstraklasy oraz na następny mecz z Wisłą Kraków (w ramach rozgrywek Ekstraklasy).

Źródło: Ekstraklasa SA

Tags: , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv