Aktualności

Published on 12 sierpnia, 2015 | by admin

Klub dziękuje za doping. Kibice żądają dymisji.

Górnik Zabrze za pośrednictwem swojej oficjalnej witryny złożył podziękowania kibicom za doping podczas ostatniego meczu z Jagiellonią Białystok. Kibice zabrzańskiego klubu natomiast wystosowali oficjalny komunikat, w którym domagają się zmian w klubie.

Zarząd zabrzańskiego klubu składa podziękowania wszystkim kibicom Górnika, a w szczególności członkom Torcida Górnik – Stowarzyszenie Kibiców Zabrzańskiego Górnika, którzy bardzo aktywnie zaangażowali się w promocję meczu z Jagiellonią Białystok, zapełniając trybunę południową stadionu.

Działania Torcidy, prowadzone wspólnie z zabrzańskim klubem, spowodowały zwiększoną sprzedaż biletów, jak również wyrobienie nowych kart przez kibiców. Dzięki takim akcjom, w które zaangażowali się także piłkarze, spotykając się ze swoimi fanami w Knurowie, Gliwicach-Łabędach czy też Piekarach Śląskich, wraca moda na Górnika. Wszystkim zależy na tym, aby wkrótce oddany do użytku nowy stadion zapełniał się do ostatniego miejsca, by panowała na nim atmosfera sportowego święta. Mecz z Jagiellonią pokazał, że ogromny wysiłek organizacyjny i promocyjny ze strony Torcida Górnik – Stowarzyszenie Kibiców Zabrzańskiego Górnika dał pożądany efekt, jakim było wypełnienie nowej trybuny.

Zarząd Górnika Zabrze SSA informuje jednocześnie, że we wtorek opublikowany zostanie komunikat w sprawie nowych, promocyjnych cen biletów na trybunę południową, które będą obowiązywały w przedsprzedaży.

„Oświadczenie grup kibicowskich Górnika Zabrze

W związku ze słabymi wynikami zespołu, żądamy natychmiastowej reakcji zarządu oraz właściciela klubu. Górnik Zabrze zamyka ligową tabelę i nic nie wskazuje na to, by w najbliższym czasie ta sytuacja uległa poprawie. Z wielu źródeł docierają do nas sygnały o nie najlepszej atmosferze w drużynie. Duet Warzycha-Dankowski nie tylko nie panuje nad boiskowymi poczynaniami zespołu, ale też nad tym, co dzieje się w szatni. Jeżeli obaj Panowie mają honor, powinni podać się do natychmiastowej dymisji.”

Tags: ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv