Aktualności

Published on 19 lipca, 2017 | by admin

Kibice Rakowa mogą zarobić na spadku drużyny

Rok temu władze Rakowa Częstochowa zapowiedziały, że w przypadku braku awansu drużyny do pierwszej ligi, kibicom zwrócone zostaną pieniądze za karnety. Cel był bardzo ambitny, a konsekwencje dla klubu kosztowne, ale na szczęście w przyszłym sezonie Raków występować będzie w Nice 1 Lidze Awans z pewnością ucieszył kibiców, a jeszcze bardziej… skarbnika Rakowa.

W tym roku klub uznał, że akcja była sukcesem i chce ją kontynuować, zmieniając nieco formę i sposób rozliczenia. Teraz kibice dostaną zwrot pieniędzy oraz dodatkową równowartość karnetu w przypadku, gdy klub… spadnie z pierwszej ligi.

– Wierzymy, że nasza drużyna osiągnie postawiony przed nią cel, czyli utrzyma się na zapleczu Ekstraklasy. Dlatego po zeszłorocznej akcji zdecydowaliśmy się dwukrotnie podbić stawkę. Głośny doping płynący z trybun bardzo pomaga naszym piłkarzom, dodatkowo zależy nam na jak największej frekwencji podczas wszystkich meczów Nice 1 Ligi rozgrywanych na Limanowskiego. Myślę, że ta akcja to kolejny argument przekonujący do zakupu abonamentu na rundę jesienną – powiedział prezes Rakowa – Michał Świerczewskina w wywiadzie dla oficjalnej strony klubowej.

Z pewnością żaden z kibiców nie chciałby się w ten sposób wzbogacić, ale stanowi to ciekawą formę promocji karnetów.

źródło: www.kibice.net/news/6460-kibice-rakowa-moga-zarobic-na-spadku-druzyny.html

Tags: , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv