Aktualności

Published on 15 kwietnia, 2014 | by admin

Kibice ŁKS-u promują aktywność fizyczną

Grupa fanów zrzeszonych w Stowarzyszeniu Kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego wzięła udział w niedzielnym Maratonie “Dbam o Zdrowie”, promują aktywność fizyczną wśród sympatyków drużyny z Miasta Włókniarzy.

W niedzielnym biegu wzięło udział ośmiu członków Stowarzyszenia. Sześciu zdecydowało się na dziesięciokilometrową trasę, dwóch na pełen maraton. Wszyscy ubrani byli w jednolite koszulki z hasłem “Łódź Kocha Sport”.

– Członkowie SK już wcześniej startowali w różnego rodzaju biegach, więc pomysł stworzenia wspólnej grupy był naturalny. Biegając razem, w identycznych koszulkach, promujemy nasz ukochany klub oraz zachęcamy do podejmowania aktywności fizycznej wśród kibiców ŁKS, ale i wszystkich łodzian. Nasza działalność idealnie wpisuje się w realizowanie celów statutowych naszego Stowarzyszenia, takich jak inicjowanie i wspieranie aktywnego udziału w życiu społeczno-sportowo-rekreacyjnym mieszkańców Łodzi – mówi wiceprezes Stowarzyszenia Kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego, Mariusz Przybyła, który także biegł w niedzielnej imprezie.

Celem utworzonej pod hasłem “Łódź Kocha Sport” grupy jest branie udziału w różnego rodzaju imprezach rekreacyjnych i promowanie zdrowego trybu życia.

Tags:


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv