Aktualności

Published on 20 kwietnia, 2017 | by admin

Kibice krakowskiej Wisły poprawią karnetowy rekord Widzewa?

Przed rundą wiosenną kibice Widzewa ustanowili nowy rekord Polski w ilości sprzedanych karnetów. Sympatycy czterokrotnego mistrza kraju przekroczyli liczbę 15 100 wykupionych abonamentów, deklasując tym samym Kolejorza, który piastował pierwsze miejsce w tym zestawieniu. Niewykluczone, że jeszcze w tej rundzie wynik może zostać poprawiony przez kibiców krakowskiej Wisły.

W Ekstraklasie do rozegrania przed podziałem na grupy pozostała już jedynie jedna kolejka. Choć nie wiadomo kto dokładnie będzie rywalem podopiecznych Kiko Ramíreza, przed krakowską Wisłą trzy mecze przed własną publicznością w grupie mistrzowskiej.

Na finałowe spotkania przy Reymonta klub przygotował w atrakcyjnych cenach minikarnety a wśród fanów krakowskiego klubu “nakręconych” bardzo dobrą frekwencją podczas ostatniego meczu z Lechem Poznań wystartowała mobilizacja, by wyśrubować rekord Widzewa i zakupić 22 tysiące tego typu wejściówek.

(…)Przed meczem z Lechem pokazaliśmy jak wielka jest moc Armii Białej Gwiazdy. Teraz może być podobnie. Gdy działamy wspólnie, potrafimy robić rzeczy spektakularne. Skoro łączy nas Wisła, to razem ustanówmy nowy rekord! Niech o kibicach Wisły znowu będzie głośno. Począwszy od Zarządu klubu, poprzez Dział Marketingu, SKWK, fan cluby, kibicowskie strony funkcjonujące w mediach społecznościowych, aż po anonimowego kibica, takiego jak ja i Ty – zjednoczmy się wokół pozytywnego celu i ustanówmy nowy rekord!

Największa moc tkwi właśnie w każdym z nas. Po pierwsze, każdy może kupić karnet, a po drugie, każdy ma kolegę, znajomego, czy sąsiada, którego może poinformować i zaprosić do tej zabawy. Nasz stadion, wypełniony kibicami na meczu z Lechem, w porównaniu z poniedziałkowym meczem z “miedziowymi”, to zupełnie inna jakość. Tylko wtedy, gdy wypełniamy go w całości, widowisko piłkarskie nabiera blasku. Wypełnione trybuny mają swoją moc. Wykorzystajmy więc “marketing szeptany”, aby na każdym meczu stadion był pełny i to niezależnie od tego z kim nasi piłkarze rywalizują. Przecież na mecze chodzimy dla Wisły, a nie dla przeciwnika! – możemy przeczytać w tekście jednego z kibiców Białej Gwiazdy opublikowanym w serwisie wislaportal.pl.

Tags: , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv