Aktualności

Published on 5 kwietnia, 2018 | by admin

Kary po meczu GKS Tychy – Ruch Chorzów

Komisja Dyscyplinarna PZPN na dzisiejszym posiedzeniu podjęła decyzję o ukaraniu GKS-u Tychy i Ruchu Chorzów za zachowanie kibiców podczas meczu 24. kolejki I ligi pomiędzy tymi zespołami.

Komunikat Komisji Dyscyplinarnej:

1. Wymierzyć klubowi Tyski Sport SA karę zakazu rozgrywania meczów z udziałem publiczności na części obiektu sportowego poprzez:

zamknięcie sektorów T, U, W, Z Stadionu Miejskiego w Tychach na 2 (dwa) mecze z jednoczesnym wyłączeniem od udziału w tych 2 (dwóch) meczach kibiców zasiadających w sektorach T, U, W, Z w trakcie meczu Tyski Sport SA Ruch Chorzów z dnia 31.03.2018;

karę zakazu wyjazdów zorganizowanych grup kibiców w wymiarze 7 (siedmiu) meczów w związku z zachowaniem kibiców tego klubu podczas meczu, rozegranego pomiędzy drużynami Tyski Sport SA Ruch Chorzów 31.03.2018 roku.

2. Wymierzyć klubowi Ruch Chorzów karę zakazu wyjazdów zorganizowanych grup kibiców w wymiarze 5 (pięciu) meczów w związku z zachowaniem kibiców tego klubu podczas meczu, rozegranego pomiędzy drużynami Tyski Sport Spółka Akcyjna Ruch Chorzów 31.03.2018.

źródło: 90minut.pl

Tags: , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv