Kibolskie Turnieje

Published on 2 czerwca, 2018 | by admin

I Oficjalny Turniej Kibiców Czarnych Słupsk 30.05.2018

Relacja Kibiców Czarnych Słupsk:

W miniony czwartek tj. Boże Ciało, odbył się I Oficjalny Turniej Kibiców Czarnych Słupsk.

Do turnieju zgłosiło się 8 zespołów. Niestety jedna drużyna nie dociera na miejsce dlatego ostatecznie w całej zabawie bierze udział 7 ekip. Przez cały dzień trwania sportowych zmagań przez turniej przewinęło się ponad 100 fanatyków. Oprócz kibiców Czarnych Słupsk z różnych dzielnic oraz fanclubu Korzbie i fanclubu Rowy, pojawili się zaproszeni goście: Bytovia Bytów, Jeziorak Iława oraz delegacja gdańskiej Lechii – wielkie dzięki za przybycie. Na płocie zawisły takie flagi jak: „Osiedle Batorego”, „Boxing Club”, „Bytoviacy” oraz „B-W-R Family”.

Zawody odbywały się upalnych warunkach, a każda z drużyn z zacięciem walczyła o zwycięstwo. Wszystko odbywało się w przyjacielskiej atmosferze, a nad przebiegiem rozgrywek czuwał M. (dzięki, że w tym upale dałeś radę tak fajnie posędziować). Jako, że jesteśmy bardzo gościnni całe zawody wygrywa drużyna Fanów z Iławy, która w finale wygrywa z naszą Starszyzną, natomiast ich bramkarz sięga po statuetkę najlepszego bramkarza turnieju.

W półfinałach odpadły dwie ekipy Bytovii, które rozegrały ze sobą mecz o trzecie miejsce, które ostatecznie przypadło młodej ultrasce Bytovii. W trakcie jak i po turnieju, każdy mógł liczyć na gorące jedzonko z grilla, oraz zimne browarki, które w tym dniu okazały się zbawienne.

Na samym turnieju odpalamy trochę piro, nie brakuje także kibolskich śpiewów. Turniej można uznać za udany, mamy nadzieję, że każdemu się podobało. Wszystkim obecnym bardzo dziękujemy za przybycie!

Do zobaczenia na szlaku!

źródło: MZKS Czarni Słupska Elita

Tags: , , , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv