Reprezentacja

Published on 23 stycznia, 2020 | by admin

Harmonogramy sprzedaży biletów na mecze reprezentacji Polski już dostępne

Polski Związek Piłki Nożnej opracował już i opublikował harmonogramy sprzedaży biletów na zbliżające się mecze towarzyskie reprezentacji Polski z Finlandią, Ukrainą, Rosją oraz Islandią. Będą to spotkania, które mają być testem dla Biało-Czerwonych przed tegorocznymi Mistrzostwami Europy. 

Sprzedaż wejściówek na mecz z Finlandią (27 marca, 20:45, Stadion Wrocław), wystartuje 18 lutego. Bilety na spotkanie z Ukrainą (31 marca, 20:45, Stadion Śląski) będą sprzedawane od 25 lutego. Wejściówki na sprawdzian przeciwko Rosji (2 czerwca, 20:45, PGE Narodowy) zostaną udostępnione do zakupu od 5 maja. Natomiast bilety na starcie z Islandią (9 czerwca, 18:00, Stadion Poznań) będą dostępne od 7 maja.

W przypadku wszystkich wymienionych spotkań reprezentacji Polski koszt biletów będzie identyczny. Wejściówki kategorii I na boczne sektory będą kosztować 120 złotych, kategorii II na wyższe sektory za bramkami 90 złotych, a kategorii III na niższe sektory za bramkami 70 złotych. Oprócz tego możliwy będzie zakup biletu rodzinnego w cenie 70+40 złotych (opiekun + dziecko do lat 12), biletu dla osoby niepełnosprawnej w cenie 70 złotych oraz biletu Easy Access dla osób ze znaczną niepełnosprawnością wymagającą opiekuna (ograniczona ilość miejsc). Ważne, że w każdym przypadku bilety są sprzedawane w Internecie jedynie poprzez portal bilety.laczynaspilka.pl. Zakup wejściówki w dniu meczu na stadionie będzie natomiast niemożliwy. 

źródło: kibice.net

Tags: , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv