Aktualności

Published on 30 lipca, 2021 | by admin

Gala Hold’n’Hit Underground

Już za tydzień rozpocznie się pierwsza gala Hold’n’Hit, w której udział weźmie 12-stu zawodników. Na łamach naszego serwisu przedstawiamy krótki wywiad, który udało nam się przeprowadzić z współzałożycielem gali.

Hold’n’Hit : Może na samym początku nakreślę jaki mamy plan na cały projekt pod nazwą Hold’n’Hit. Zaczynamy galą Underground, która będzie CAŁKOWICIE darmowa dla widzów w internecie. Gala będzie w całości wrzucona na Nasz kanał YouTube (https://www.youtube.com/c/HOLDnHIT), ale zapraszam na kanał już teraz, ponieważ pojawiają się tam materiały promujące zawodników jak i całą federację.

Wszystko wskazuje na to, że po niej odbędzie się jeszcze jedna gala pod szyldem Underground, na takich samych zasadach. Następnym krokiem będzie organizacja oficjalnej gali Hold’n’Hit w systemie PPV, która już teraz wiemy, że odbędzie się w wyjątkowym miejscu.

StylKibica : Skąd wziął się pomysł na założenie gali?

Hold’n’Hit : To dosyć śmieszna historia bo pomysł zrodził się z… żartu. Zobaczyłem pewien filmik w internecie, nakręcony typowo dla śmiechu i przesłałem go do kilku znajomych. W tym gronie znalazł się także Łukasz (Kamiński, współzałożyciel Hold’n’Hit) i spytałem go czy robimy taką galę w Polsce. Łukasz pomysł wziął na serio i kilka dni później zadzwonił z informacją “ok, robimy”.

StylKibica : Powiedz coś o zasadach gali.

Hold’n’Hit : Film na którym zasady walk Hold’n’Hit są omawiane znajduje się już na Naszych social mediach. Przedstawia je Nasz sędzia główny – Wojtek Burdanowski czyli osoba, która w świecie sportu jest już wiele, wiele lat. Zachęcam bardzo serdecznie do zapoznania się z nimi. Jeśli miałbym je przedstawić tutaj w telegraficznym skrócie to zawodnik jedną ręką trzyma holder (drążek znajdujący się na stole), a drugą ręką stara się trafić przeciwnika w głowę lub korpus. Walka trwa 3 rundy po 90 sekund z minutową przerwą pomiędzy rundami. Walkę wygrywa zawodnik, który znokautuje przeciwnika lub odda więcej celnych ciosów. Zasady są bardzo proste dlatego każdy, kto ma dość odwagi, może stanąć do stołu Hold’n’Hit!

StylKibica : Czy przewidziana jest jakaś nagroda dla najlepszego zawodnika gali ?

Hold’n’Hit : Oczywiście zawodnicy mają ustalone kwoty za udział oraz ewentualny bonus za wygraną. Z gali Underground 1 i 2 dodatkowo zostanie wyłoniona walka wieczoru, a zwycięzcy dostaną propozycję walki na oficjalnej gali Hold’n’Hit, która odbędzie się jeszcze w tym roku. Na gali oficjalnej odbędą się turnieje z podziałem na kategorie wagowe i wygrany każdej kategorii otrzyma specjalną nagrodę.

StylKibica : Ile uczestników weźmie udział w gali ?

Hold’n’Hit : W gali Hold’n’Hit Underground weźmie udział 12-stu zawodników – 6 walk.

StylKibica : Gdzie będzie można obejrzeć gale ?

Hold’n’Hit : Galę będzie można obejrzeć CAŁKOWICIE za darmo na Naszym kanale YouTube.

StylKibica : Czy w gali mogą brać udział kobiety?

Hold’n’Hit : Jesteśmy bardzo miło zaskoczeni, że gala zaczyna cieszyć się zainteresowaniem również wśród kobiet! Na pierwszej odsłonie Underground nie obejrzymy walki kobiet, ponieważ cała karta walk jest już zakontraktowana jednak jest wysoce prawdopodobne, że przy kolejnej odsłonie gali taką walkę zobaczymy.

StylKibica : Walki będą ograniczone czasowo?

Hold’n’Hit : Tak, pojedynek trwa 3 rundy po 90 sekund z minutową przerwą pomiędzy rundami.

StylKibica : Udział w gali może wziąć każdy?

Hold’n’Hit : Niestety nie… do walki przy stole Hold’n’Hit potrzeba niesamowitej odwagi, a taką nie każdy posiada. Całkiem serio odpowiadając na pytanie to oczywiście weryfikujemy każde zgłoszenie jakie otrzymujemy także każdy może wziąć udział w gali.

Gala Hold’n’Hit odbędzie się już za tydzień 08.08.2021 ! Oglądajcie koniecznie !

Tags: , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv