Aktualności

Published on 3 lutego, 2018 | by admin

Oświadczenie Kibiców Śląska Wrocław

Oświadczenie Kibiców Śląska:

W związku z odbywającą się w dniu jutrzejszym prestiżową galą DSF informujemy wszystkich fanów Śląska, że w wydarzeniu tym biorą udział kibice WKS-u. Zawodnicy związani z najbardziej utytułowanym klubem na Dolnym Śląsku mogą liczyć na doping. Na wsparcie mogą liczyć również nasi przyjaciele, których przedstawiciele też pojawią się w Orbicie.

Poza kilkoma dobrymi chłopakami, występującymi w sobotnich zawodach, w gali bierze udział Maksymilian Bratkowicz. Nie wszyscy może jeszcze o tym wiedzą, ale osoba ta nie ma nic wspólnego z naszym środowiskiem. Na kibicach Śląska się wypromował, a potem zostawił najbliższych kolegów, odwrócił się od klubu i skupił na karierze.

Zwracamy uwagę na ten fakt, ponieważ wyżej wspomniana osoba promuje się dalej na herbie Śląska i część kibiców nie zdaje sobie sprawy, że „Maks” jest „pogoniony” i nie ma wstępu na mecze. Udostępniajcie to oświadczenie na swoich profilach w celach informacyjnych, by przez swoją niewiedzę ktoś się bardzo nie zdziwił podczas dopingu dla „podszywanego” zawodnika.

Ludzie zASad

źródło: kibiceslaska.pl

#ŚląskWrocław

Tags: , , , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv