Aktualności

Published on 10 maja, 2015 | by admin

Fanatycy Widzewa nie pojadą do Grudziądza.

Jedynym meczem wyjazdowym rundy wiosennej sezonu 2014/15, w którym mogliby bez żadnych ograniczeń uczestniczyć fanatycy Widzewa, miał być mecz XXXIV kolejki z Olimpią Grudziądz.

Do wyjazdu na północ Polski jednak nie dojdzie, ponieważ, z tego o czym poinformował na swoim facebookowym profilu Stolar, łódzcy działacze nie dopełnili formalności związanych z zamówieniem biletów dla swoich sympatyków.

“Smutna informacja dotarła do nas z Grudziądza.

Działacze naszego klubu, są mistrzami kłamstwa, kompromitowania siebie i dzielenia środowiska kibiców. Tym razem podtrzymując swoje tradycje nieustannej kolaboracji ze służbami mundurowymi przeciwko własnym kibicom, uznali że nie zamówią dla nas biletów na pożegnalny mecz w Widzewa w I lidze, rozgrywany w Grudziądzu. Oznacza to, że jedyny oficjalny wyjazd na który moglibyśmy pojechać w tym półroczu na tą chwilę nie dojdzie do skutku. Między bajki można włożyć ich zapewnienia, o tym jak bardzo brakuje im wsparcia drużyny przez kibiców, bo sami robili i robią co tylko mogą, żeby nam udział w meczach Widzewa utrudnić lub uniemożliwić. Miłej zabawy w Byczynie.”

źródło: widzewlodz.pl

Tags: , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv