Aktualności

Published on 2 lutego, 2018 | by admin

Fanatycy Lecha żądają przeprosin od Newsweeka.

Fanatycy Kolejorza domagają się przeprosin od redakcji Newsweeka i usunięcie wpisu, uderzającego w dobre imię fanów klubu z Bułgarskiej.

Oświadczenie Stowarzyszenia Kibiców Lecha Poznań:

W związku z publikacją Newsweek Polska, zamieszczoną na portalu społecznościowym Facebook w dniu 29 stycznia 2018 r. o godz. 16:30, o tytule “Polska ma dziś trzy poważne problemy”, będącą zapowiedzią programu telewizyjnego Tomasza Lisa, którą to publikację zilustrowano zdjęciem przedstawiającym kibiców Lecha Poznań, wraz z używaną przez nich od lat kibicowską flagą “Poznań”, domagamy się natychmiastowego usunięcia w/w zdjęcia z mediów społecznościowych oraz zamieszczenia w najbliższym papierowym wydaniu tygodnika oraz na oficjalnym profilu tygodnika w portalu Facebook przeprosin o treści:

“Przepraszamy kibiców klubu piłkarskiego Lech Poznań za zilustrowanie publikacji “Polska ma dziś trzy poważne problemy” na portalu Facebook, zdjęciem przedstawiających kibiców Lecha Poznań z biało czerwoną flagą z napisem Poznań. Zdjęcie to nie ma żadnego związku z treścią publikacji, dotyczącej zapowiedzi programu, w którym poruszane miały być tematy problemów polskich władz z neofaszystami, nowelizacji ustawy o IPN i ataku na dom Michała Tuska. W programie tym nie było mowy o kibicach Lecha Poznań. Zamieszczenie tego zdjęcia naruszało dobre imię kibiców Lecha Poznań, sugerując ich związek z poruszanymi w programie tematami.”

W imieniu Stowarzyszenia Kibiców Lecha Poznań
Radosław Majchrzak – Prezes Zarządu

Tags: , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv