Aktualności

Published on 10 kwietnia, 2015 | by admin

Duże zainteresowanie meczem Lechia – Legia.

Wszystko wskazuje na to, że sobotni mecz Lechii Gdańsk z Legią Warszawa obejrzy ponad 30 tys. widzów. Niewykluczone, że pobity zostanie rekord frekwencji na meczu ligowym na PGE Arenie, który wynosi 34 444. Zakład dotyczący pobicia rekordu do swojej oferty włączyły zakłady bukmacherskie Totolotek.

Lechia w poprzednim tygodniu rozpoczęła wielką akcję marketingowa pod hasłem #BijemyRekordFrekwencji. Celem jest pobicie rekordu frekwencji na PGE Arenie na meczu ligowym. Utrzymuje się on już ponad trzy lata, od inauguracji obiektu w sierpniu 2011 roku, kiedy Lechia podejmowała Cracovię. Wówczas na trybunach nowiutkiego stadionu zasiadło dokładnie 34 444 widzów.

Aby zachęcić kibiców do przyjścia na mecz Lechia – Legia gdański klub przygotował szereg promocji. Najważniejsza oferta jest niezwykła: jeśli na trybunach PGE Areny zasiądzie minimum 34 445 widzów, wszystkim fanom obecnym na spotkaniu z Legią przysługiwać będzie darmowa wejściówka na kolejny mecz biało-zielonych na swoim stadionie – 26 kwietnia z Górnikiem Łęczna.

Akcja przynosi świetne efekty, do chwili obecnej nabywców znalazło już 24 tys. biletów, a w ostatnich dniach sprzedaż wejściówek utrzymuje się na poziomie 4-5 tys. dziennie. Jeśli to tempo zostanie utrzymane, szanse na pobicie rekordu są bardzo realne. Na pewno będzie za to pobity drugi najlepszy wynik frekwencji, który ustanowiony został w sierpniu 2014 roku, kiedy spotkanie Lechii z Lechem obejrzało z trybun 25 529 widzów.

Do akcji postanowił włączyć się też oficjalny sponsor Lechii Totolotek. Do swojej oferty bukmacherskiej włączył on zakład dotyczący powodzenia mobilizacji. Według bukmacherów szanse na to wynoszą około 37 procent. Za każde postawione 100 zł na to że tak się stanie, wygrać można ponad 210 zł.

Sobotni mecz Lechia – Legia rozpocznie się o godz. 15.30.

Tags: , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv