Reprezentacja

Published on 19 maja, 2016 | by admin

Duże zainteresowanie meczami reprezentacji.

Przed wylotem do Francji reprezentacja Polski rozegra w kraju dwa kontrolne spotkania. Nie ma jednak już na nie wejściówek.

Najpierw na Helu a potem w Arłamowie. Reprezentacja Polski przed Euro 2016 po raz pierwszy od 1978 roku do finałowego turnieju przygotowuje się w kraju nad Wisłą. Nie ma w tym żadnego przypadku. Jeśli chodzi o infrastrukturę nie mamy się czego wstydzić a zdaniem osób odpowiedzialnych za reprezentację, pobyt w kraju ma wywrzeć na zawodnikach większą presję i odpowiedzialność co ma przynieść wymierne korzyści we Francji. Pobyt w kraju to ma być także ukłon w stronę kibiców, którzy co raz liczniej uczęszczają na spotkania naszych reprezentantów.

Jeden z tych argumentów ma bardzo dobre odzwierciedlenie w sprzedaży wejściówek na dwa kontrolne mecze z Holandią i Litwą.

Bilety na wspomniane wcześniej mecze, sprzedawane były w serwisie kupbilet.pl. Pierwszeństwo zakupu przysługiwało posiadaczom karty kibica. Do otwartej sprzedaży trafiło kilkaset biletów, które rozeszły się w mgnieniu oka…

Spotkanie z Holandią odbędzie się 1 czerwca na mogącym pomieścić ponad 40 tysięcy obiekcie w Gdańsku, natomiast mecz z Litwą na stadionie im. Henryka Reymana w Krakowie, gdzie na trybunach zasiąść może ponad 33 tysięcy widzów.

Tags: ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv