Aktualności

Published on 16 października, 2018 | by admin

Doping wraca na Bułgarską

Od najbliższego meczu z Koroną Kielce w Kotle będą wisieć flagi i będzie prowadzony doping.

Wszystkich, którym na sercu leży dobro i marka naszej ekipy kibicowskiej, a także wszystkich którzy wyżej niż dziadowskie działania niekompetentnych ludzi w klubie oraz pokraczne występy boiskowych parodystów cenią sobie wartości stricte kibolskie, nasze święte barwy, Kolejowy Herb, Kocioł i nasze miasto oraz region – gorąco zapraszamy i zachęcamy do przyjścia w sobotę do Kotła.

Jednocześnie szanujemy i nie wnikamy w powody dla których ktoś dalej chce i będzie bojkotować mecze. Od maja odbył się szereg spotkań zarówno z rozmaitymi ludźmi z różnych stanowisk w klubie, jak i też kibiców zarówno tych zrzeszonych w grupach kibicowskich jak i niezrzeszonych np. przez akcję „Lechici”. Materiałów i informacji z tych spotkań jest sporo, także każdy ma bazę do wyrobienia sobie własnego zdania i podjęcia wyboru dotyczącego jego udziału w meczach i w życiu ekipy kibicowskiej Lecha Poznań.

My uważamy że obecny stan dłużej trwać nie może, że roztrwaniany jest dorobek wielu lat i nasza marka, a także wysiłek osób, którym się jeszcze chce. Nie może być tak, że tracimy to wszystko i zaniedbujemy, bo jeden z drugim dyletant z klubu lub z boiska zaniedbuje lub nieudolnie wykonuje swoją pracę. I bez tego nie brakuje wyzwań, a także przeciwności w postaci obecnych czasów – nowoczesnej rzeczywistości, represji ze strony służb, a także nikłego dopływu świeżej krwi. Nie dobijajmy sobie sami kolejnego gwoździa do trumny naszej wizji świata i naszej subkultury, która w erze nowoczesności jest coraz bardziej spychana na margines i którą zaciekle się zwalcza.

Obecny stan rzeczy – o ile tak jak pisaliśmy jest możliwy do zrozumienia i wybory tych, którzy nie chodzą na mecze szanujemy – o tyle radość i zadowolenie może wzbudzać jedynie w nieprzychylnych nam komendach, gabinetach oraz redakcjach, pełnych szuj, których celem jest unicestwienie polskiego kibolstwa. Do zobaczenia w Kotle!

PS. Poza tym warto zmobilizować się na wyjazdy – na najbliższy, do Szczecina, udamy się pociągiem specjalnym, szczegóły w temacie wyjazdowym.

Z kibicowskim pozdrowieniem
Grupy Kibicowskie Lecha Poznań

źródło: Kibice Lecha Poznań

Tags: , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv