Aktualności

Published on 22 października, 2016 | by admin

Charytatywna akcja kibiców Widzewa

Charytatywna akcja kibiców Widzewa zapoczątkowana przez Stolara.

“Czasem zgłaszają się do mnie ludzie, którzy potrzebują pomocy w różnych sprawach. Raz są to rzeczy błahe, a innym razem…jeszcze bardziej błahe.

Do napisania tego posta skłoniła mnie prośba najpoważniejsza jaką można sobie wyobrazić. Prośba o pomoc w ratowaniu czyjegoś życia, a to już sprawa zupełnie innej wagi.

Zgłosiła się do mnie córka, jednego z naszych kibiców z woj.kujawsko-pomorskiego, która poznała Widzew dzięki swojemu tacie. On zresztą nie tylko ją zabrał na Widzew ale i jej brata i parę innych osób. Dzisiaj Pan Tomek, 51 letni facet, walczy o życie z powodu bardzo rzadkiej choroby, która niespodziewanie go dotknęła- stwardnienia zanikowego bocznego. Krótko mówiąc cierpi na zanik mięśni, co powoduje że jedyne co może, to leżeć w łóżku i patrzeć na otaczający go świat.

Facet marzył o tym, by dożyć czasów gdy przyjedzie z dorosłymi już dziećmi na nowy stadion Widzewa i zobaczy go na własne oczy. Usłyszy doping kibiców i sam wesprze Widzew w walce o najwyższe cele. Niestety może już mu to nie być dane.

Ponieważ trudno mi było przejść obojętnie obok jego historii i mam nadzieję, że wam również nie przyjdzie to łatwo, proponuję Wam pewien układ.

Jesteśmy w stanie pomóc Panu Tomkowi w najprostszy sposób – tj. pomóc w zbiórce pieniędzy na leczenie, czyli podanie komórek macierzystych.

https://zrzutka.pl/jvs86j

No i co dalej??

Z racji na to, jak często piszecie do mnie prv i komentarze do postów z prośbą i sugestią o powrót na gniazdo, a ja już tego raczej się nie podejmę, mam uczciwą propozycję:UWAGA!!

1)Potrzeba 50 tys zł.
2)Zdaję sobie sprawę że to dużo i może się zbłaźnię całym tym postem i większość to oleje, ale przynajmniej spróbuję.

DLATEGO :

https://zrzutka.pl/jvs86j

3)Jeśli za 117 dni (oficjalny koniec zbiórki na podanej stronie) będzie zebrane min. 10 tys złotych to PROWADZĘ DOPING NA MECZU OTWARCIA
4)Jeśli za 117 dni będzie min. 20 tys zł PROWADZĘ DOPING NA 2 MECZACH
5) 117 DNI = 30 TYS = PROWADZĘ DOPING NA 3 MECZACH
6) 117 DNI = 40 TYS = DOPING NA 4 MECZACH
7) 117 DNI = 50 tys = JESTEM NA PODEŚCIE NA KAŻDYM MECZU PRZEZ CAŁĄ RUNDĘ

Skoro tak bardzo się tego domagacie – to za to zapłaćcie, ale nie mnie 🙂

https://zrzutka.pl/jvs86j

Powyższe, nie jest może dla wielu z Was dużą motywacją do wpłaty, ale przyjmuję ten zakład nie dla siebie, tylko dla naszego kibica, któremu możemy uratować życie. Myślę że warto podjąć temat.

 

Dajmy Panu Tomkowi szansę przyjścia na mecz na nowy stadion Widzewa.

https://zrzutka.pl/jvs86j

Ode mnie od razu leci wpłata 100 zł i wierzę, że licznik na stronie ruszy z miejsca. Zbiórka kończy się za 117 dni czyli tuż przed otwarciem stadionu.

#tomekzyjwidzewem

LAJKUJEMY,UDOSTĘPNIAMY, OZNACZAMY I POMAGAMY!
ZOBACZYMY NA CO NAS STAĆ”

 

 

Źródło: facebook.com/stolarszefkuchni

Tags: ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv