Kibolskie Turnieje

Published on 22 lutego, 2016 | by admin

Arkowiec Cup 2016

Tegoroczna edycja zimowego turnieju „Arkowiec Cup” dedykowana została jednemu z kibiców Arki, który przechodzi rehabilitację i powoli wraca do zdrowia po ciężkim uszczerbku na zdrowiu. Rywalizacja pomiędzy ekipami odbywała się poprzez pojedynki piłkarskie, przeciąganiu liny oraz wyciskaniu sztangi. Pierwsze miejsce zajęła ekipa Witomina, drugie FC Wejherowo, natomiast trzecie Chylonia.

Relacja Kibiców Cracovii:

W miniony weekend gościliśmy w Gdyni, gdzie odbywał się zimowy halowy turniej kiboli Arki!

Turniej, który organizacyjnie wyglądał bardzo dobrze zgromadził dość szeroką publiczność, w tym delegacje z naszego osiedla, gdzie dla dwóch kopaczy znalazło się miejsce w niektórych drużynach! Niestety, bez większych sukcesów. Turniej wygrało Witomino, drugie miejsce dla Arka Gdynia Wejherowo i trzecie Chylonia!

Emocje piłkarskie na chwilę przyćmiły zawody w przeciąganiu liny. Nie mniejsze emocje dostarczyło również wyciskanie na klatę, gdzie ilości wyciśnięć nie powstydzili by się niektórzy znani kulturyści.

Oczywiście poza turniejem były spotkania integracyjne przy drobnej ilości alkoholu, rozmówki na rożne tematy, sporo śmiechu i wycieczki krajoznawcze. Dziękujemy za gościnę i do następnego razu!

Tags: , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv