Sezon 2017/2018

Published on 21 sierpnia, 2017 | by admin

Apator Toruń – GKM Grudziądz 20.08.2017

Elanowcy zajęli miejsce młyna gospodarzy.

Zarząd Klubu Elany Toruń wydał dzisiaj specjalne oświadczenie w tej sprawie:

W imieniu Akcjonariuszy, Rady Nadzorczej oraz Zarządu Toruńskiego Klubu Piłkarskiego Elana S.A. oświadczamy, iż Klub całkowicie odcina się od chuligańskich zachowań i wydarzeń, które miały miejsce w dniu 20 sierpnia 2017 r. podczas meczu żużlowego GET WELL Toruń – MRGARDEN GKM Grudziądz. Jednocześnie kompletnie nie akceptuje występku niewielkiej grupy osób, które w sposób jednoznaczny próbowały działać na szkodę Klubu Piłkarskiego Elana S.A. i całego toruńskiego sportowego środowiska.

Jest zupełnie niezrozumiałe, że w czasie bardzo ważnych zawodów dla toruńskiego klubu żużlowego, grupa osób nazywających się „kibicami” naszego Klubu swoimi działaniami próbowała zakłócić zawody żużlowe a zarazem zniszczyć wizerunek i dobre imię naszego Klubu. W ten sposób niweczony jest ogromny wysiłek piłkarzy i działaczy oraz entuzjazm i pomoc PRAWDZIWYCH KIBICÓW Elany Toruń w budowaniu jakości, tożsamości i popularności toruńskiej piłki nożnej.

Jednocześnie pragniemy podkreślić, że TKP Elana Toruń przyłącza się do wielu inicjatyw mających na celu łagodzenie lokalnych kibicowskich konfliktów oraz wspiera działania zmierzające do minimalizowania przejawów antagonistycznych zachowań w toruńskim sporcie i będzie działać aktywnie w celu wyeliminowania patologii ze sportowych aren.

Zarząd

TKP Elana SA

źródło: elanatorun.com

Tags: , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv