Aktualności

Published on 30 października, 2016 | by admin

7 Legionistów ukaranych za zajścia w Madrycie

7 kibiców stołecznego klubu zostało ukaranych na łączną kwotę 33 tysięcy euro przez hiszpańską Komisję przeciwko Przemocy, Rasizmowi, Ksenofobii i Braku Tolerancji w Sporcie.

10 tysięcy euro kary oraz dwuletni zakaz stadionowy został nałożony na dwóch kibiców Legii za “największą aktywność przy brutalnych zajściach” – oni zostali oskarżeni przez policję za rzucanie przedmiotami. 4 tysiące euro kary oraz sześciomiesięczny zakaz stadionowy otrzymał kibic który na stadionie Santiago Bernabou awanturował się z policją i nie stosował się do zaleceń stewardów oraz atakował funkcjonariuszy “kulą ortopedyczną”. 3,5 tysiąca euro dla kibica który wdał się w sprzeczkę z fanem Królewskich i później go zaatakował.

Kolejne 3,5 tysiąca euro kary oraz szesciomiesięczny zakaz stadionowy dla kibica który utrudniał działanie policji i zachowywał się w stosunku do funkcjonariuszy w agresywny sposób. Tysiąc euro kary i szesciomiesięcznymi zakazami stadionowymi zostali ukarani dwaj kibice warszawskeij Legii którzy obrażali policjantów.

W środę Legia zagra mecz rewanżowy z Realem przy pustych trybunach.

Tags: , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv