Kibolskie Turnieje

Published on 13 czerwca, 2019 | by admin

Wakacyjny Turniej Kibiców Widzewa w Strykowie 08.06.2019

W minioną sobotę w Strykowie odbył się kolejny, coroczny turniej kibiców Widzewa, przez który przewinęło się ponad pół tysiąca kibiców. Poniżej relacje poszczególnych ekip z samego turnieju.

Widzewiacy Ze Strykowa:
Wielki turniej piłkarski kibiców Widzewa w Strykowie za nami! W sobotę 8 czerwca, tym razem na boisku lokalnego klubu Zjednoczeni, odbył się już kolejny – coroczny turniej Widzewiaków ze Strykowa.

Na nasze zaproszenie, stawiły się zaprzyjaźnione z nami ekipy z całego województwa i nie tylko, a także nasi przyjaciele z Ruchu NRŚL GANG, którzy zawitali do nas w dużej liczbie, dzięki za obecność ! W tym roku poszliśmy o wiele dalej, zapraszając do udziału aż 28 drużyn, które dzielimy na 4 grupy. Każda grupa rozgrywa mecze na swoim boisku. Po 6 godzinach zmagań, najlepsza okazała się ekipa Brzezin, pokonując w finale Uniejów. 3-cie miejsce zdobywa Głowno.

Szacujemy że przez czas turnieju przewinęło się około 550 osób, z czego 150 to ludzie z naszego miasta. Zaskoczyło nas tak duże zainteresowanie i świetne mobilizacje kilku fan clubów i osiedli! Na miejscu grill, piwko, muzyka, rodziny z dziećmi, wszystko w przyjaznej atmosferze. Kibic też człowiek!

Po turnieju przenosimy się na wynajętą salę, na której to do rana, bawi się grubo ponad setka osób. Goście zapamiętają ten dzień i noc na długo.

Wydarzenie przebiegało w świetnej atmosferze i przy owocnej współpracy z Urzędem Miasta-Gminy Stryków. Choć wielu myślało że będzie inaczej, to podołaliśmy zadaniu i torujemy sobie drogę na przyszłość, pokazując że w małym mieście, można zgrać bardzo wiele ludzi, w jednym celu, ponad podziałami. Do zobaczenia za rok!

Widzew Fan Club Uniejów:
W sobotę udajemy się młodym składem na turniej do Strykowa. W pierwszym meczu przegrywamy ze strykowską młodzieżą, ale jak to się mówi pierwsze koty za płoty i potem było coraz to lepiej… Następne 5 meczów grupowych to same zwycięstwa. Szczególnie utkwily nam w pamięci te z Ruchem i ze starymi wyjadaczami ze Strykowa w fazie pucharowej. Druga nasza przegrana nastąpiła dopiero w… finale, ulegamy w nim po zaciętym boju z WFCB. 2 miejsce, coby nie mówić nikt z nas się tego nie spodziewał, pokazaliśmy się z bardzo dobrej strony i jesteśmy usatysfakcjonowani swoim wynikiem. Na koniec, podziękowania dla WzS za zaproszenie i bardzo dobrą organizację turnieju! MzU!

Widzew Łódź – FC Zgierz:

Gdy tylko dowiedzieliśmy się o turnieju jaki organizują nasi ziomale z pobliskiego Strykowa i zaproszeniu jakie otrzymuje nasz fanclub, rozpoczynamy mała mobilizację na tą imprezkę. Korzystając z okazji robimy okazjonalne koszulki dla wszystkich sympatyków z naszego miasta. Na wzór koszulek postanowilismy zrobić też transika żeby całość dała fajny efekt wizualny.

Efektem mobilizacji w sezonie ogórkowym gdzie duża część nie dała rady się pojawić jest liczbą równych 70 osób z naszego FC. Zbiórkę robimy na dworcu i pociągiem udajemy się do Strykowa lekko spóźnieni, ale wjeżdżamy na turniej z głośnym dopingiem i odpalamy prawie 50 rac i trochę strobo.

Rozkręcamy do dopingu cały turniej i podczas każdego meczu wspieramy głośnym dopingiem naszych kopaczy, którzy finalnie dochodzą do 1/8 finału gdzie spotykamy się z zaprzyjaźnionymi chłopakami z RDG i niestety ulegamy im dość wysoko choć jak wiadomo to po znajomości. Z nami tego dnia obecne też kilka osób z Chorzów Batory, którzy też wchodzą w skład naszej drużyny, dzięki Panowie za wsparcie!

Ogólnie turniej na zajebistym poziomie, zimne piwko, dobry grill, kozacka atmosfera i bardzo dobra frekwencja całej Czerwonej Armii. Brawo Widzewiacy Ze Strykowa i dzięki za zaproszenie oby do następnego! Po turnieju część naszej załogi udaje się do wynajętego lokalu na bal do białego rana. Kolejny raz pokazujemy, że w Zgierzu Widzew ma się bardzo dobrze, a będzie jeszcze lepiej!W Zgierzu bez zmiany!

Widzew Fc Końskie:

Wczoraj jesteśmy na turnieju w Strykowie gdzie pomimo ambicji i walki nie dane jest nam wyjść z grupy. Mimo wszystko turniej jak najbardziej udany, wszystko zorganizowane na najwyższym poziomie i z tego miejsca serdeczne podziękowania dla Naszych przyjaciół ze Strykowa za zaproszenie i zajebistą poturniejową gościnę!

Fanatycy Widzewa Chojny:
W minioną sobotę młodym składem bierzemy udział w Wakacyjnym Turnieju Kibiców Widzewa w Strykowie. Wychodzimy z grupy z bilansem 3 zwycięstw, 2 porażek i remisu, lecz w 1/16 przegrywamy z Brzezinami i odpadamy z rozgrywek. Widzewiakom ze Strykowa należą się brawa za organizacje – dzięki za zaproszenie.

BAŁUTY:
W ubiegłą sobotę korzystając z zaproszenia Widzewiaków ze Strykowa, w ponad 20 osób wybieramy się na turniej tamtejszego FC.Rozgrywki kończymy na 1/8 finału.Wieczorem udajemy się na wspólną integracje.Brawa dla organizatorów-poprzeczka zawieszona bardzo wysoko 😉 Stryków to miasto Widzewa! Pozdrowienia WzS, EPD, Zgierzoki.

Tuszyniacy Widzewiacy:
Za nami kolejny aktywny weekend. Jedna osoba od nas jedzie do Macedonii, a nasz zespół piłkarzy reprezentuje nas na turnieju w Strykowie. Po raz kolejny nie wychodzimy z grupy i kończymy rozgrywki na dobrym melanżu. Brawa dla WzS za mega organizację i do następnego.

Widzew Łódź Fan Club Brzeziny – WFCB:
Nikt o tym głośno nie mówił ale cel na sobotę był jeden. Zwycięstwo w turnieju organizowanym przez WzS! I można z ulgą stwierdzić że w końcu się udało. Fajny turniej super organizacja i dobry klimat. Do tego wszystkiego jeszcze nasz zawodnik został wybrany graczem tej imprezy. Czego chcieć więcej. Wielkie podziękowania dla organizatorów za zaproszenie i gościnę. Puchar jest nasz!!

NRŚL GANG:

Korzystając z zaproszenia Widzewiacy Ze Strykowa wystawiamy swój skład i zaczynamy zmagania sportowe na turnieju w Strykowie. W grupie jesteśmy z takimi fc Widzewa jak Uniejów, Łęczyca, Niewiadów czy Młodzi ze Strykowa.Wychodzimy z 3 miejsca wygrywając 4 spotkania i zaliczając 2 porażki. Niestety w 1/8 musimy uznać wyższość chłopaków z Radogoszcza i przegrywamy w karnych.

Cały turniej na bardzo wysokim poziomie. Po godzinie 19 udajemy się na salkę gdzie zabawa i integracja trwa w najlepsze. Dziękujemy chłopakom ze Strykowa za zaproszenie i gościnę! RTS&HKS

Chorzów Batory:
Korzystając z zaproszenia od Naszych Braci ze Zgierza udajemy się wraz z Nimi na turniej kibiców Widzewa w Strykowie. Docieramy do Zgierza, skąd razem ze Zgierzakami, w około 70 osób pociągiem wyruszamy do Strykowa. W drodze z dworca na stadion towarzyszy nam głośny doping oraz transparent na wzór koszulek. Na stadionie odpalamy sporą liczbę pirotechniki. Na turnieju występujemy w łączonej drużynie „Zgierz & BatoRy”. Z grupy wychodzimy z 2 miejsca, a w fazie pucharowej docieramy do 1/8, lecz to nie wynik tego dnia był najważniejszy. Po turnieju zostajemy zaproszeni przez chłopaków ze Strykowa na impreze, na którą oczywiście się udajemy i świetnie się bawimy.

Widzew Łódź – FC Zgierz – dziękujemy za zaproszenie do wspólnej gry na turnieju oraz za gościnę ! Widzewiacy Ze Strykowa – gratulujemy organizacji turnieju na wysokim poziomie oraz dziękujemy za zaproszenie na imprezę!

Tags: , , , , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv