Aktualności

Published on 10 lipca, 2013 | by admin

Tłumy chcą oglądać Legię

W Warszawie zapanowała moda na Legię. Kibice najlepszej polskiej drużyny kupili do tej pory prawie osiem tysięcy karnetów na najbliższy sezon.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z tempa sprzedaży abonamentów. Prawdopodobnie w pewnym momencie wstrzymamy dystrybucję – powiedział “Faktowi” prezes Legii, Bogusław Leśnodorski. Z naszych informacji wynika, że zarząd klubu wyznaczył granicę 12 tysięcy karnetów. Później fani będą mogli kupować pojedyncze bilety na mecze.

Skuteczna samoobrona – legalne metody!

– Wprowadziliśmy też opcję, dzięki której kibic może w trakcie rozgrywek cztery razy odstąpić karnet innej osobie, jeśli akurat nie pojawi się na stadionie. Sami jesteśmy ciekawi, jak to wypali – przyznaje prezes Leśnodorski.

Decyzja o ewentualnym wstrzymaniu sprzedaży karnetów ma oczywiście podłoże finansowe. Cena jednego meczu w abonamencie jest dużo niższa niż kwota, jaką trzeba wyłożyć za bilet. Przed rozpoczęciem poprzedniego sezonu kibice Legii wykupili siedem tysięcy karnetów. Teraz ta liczba będzie dużo wyższa. Przy Łazienkowskiej wszyscy mają nadzieję, że drużyna Jana Urbana przyciągnie widzów na trybuny efektowną grą i dobrymi wynikami. Najważniejszym celem jest awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów.

Ceny karnetów na mecze Legii: przedsprzedaż/nowi kibice

Kat. 1 – 1030 zł/1180 zł
Kat. 2 – 770 zł/890 zł
Kat. 3 – 630 zł/720 zł
Kat. 4 – 510 zł/590 zł
Kat. 5 – 460 zł/530 zł
Kat. 6 – 390 zł/450 zł
Sektor rodzinny – 460 zł/530 zł, dziecko – 15 zł

*Karnety ulgowe przysługują studentom i seniorom powyżej 60. roku życia. Karnet nie obejmuje meczów w europejskich pucharach oraz półfinałów i finału Pucharu Polski.

Źródło: sport.wp.pl

Tags: ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv