Aktualności

Published on 4 września, 2013 | by admin

ŁKS wybiera się na… giełdę kwiatów

W komunikacie zamieszczonym na stronie internetowej fanów ŁKS-u www.lksfans.pl można przeczytać, że kibice “Rycerzy Wiosny” w środowe popołudnie udają się na… giełdę kwiatów. Zlokalizowana jest ona tuż obok stadionu, na którym (przy pustych trybunach) ŁKS zmierzy się ze Startem Brzeziny w meczu IV ligi.

Dotarły do nas informacje, że jutro (4 września) o godzinie 14:30 grupa kibiców Łódzkiego Klubu Sportowego planuje odwiedzić giełdę kwiatów znajdującą się przy ul. Św. Teresy 56/58. Miejsce to słynie z naprawdę dużego wyboru kwiatów zarówno ciętych, jak i doniczkowych, dlatego głęboko wierzymy w to, iż każda osoba, która wybierze się tego dnia na zakupy, wróci z nich w pełni usatysfakcjonowana.

Z tego co udało nam się ustalić, akcja nie ma związku z wydarzeniem sportowym, które będzie miało miejsce w tym samym czasie na pobliskim stadionie Startu.

Ponadto w tym miejscu pragniemy powołać się na artykuł 51 ust. 1 Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej, który stanowi, iż „każdemu zapewnia się wolność poruszania się po terytorium Rzeczypospolitej Polskiej oraz wyboru miejsca zamieszkania i pobytu”. W kontekście przytoczonego fragmentu najważniejszego aktu normatywnego w naszym kraju nikomu nie możemy zabronić, a tym bardziej nikogo nie możemy zmusić, aby w środowe popołudnie pozostał w domu. Wszakże taki przywilej swobody przemieszczania się po terytorium naszej ukochanej Ojczyzny jest jedną z podstaw demokratycznego państwa prawa i pozostaje nam to uszanować.

Tak więc jeśli są wśród nas osoby, które jutro wybiorą się we wskazane powyżej miejsce w celu zakupu kwiatów czy to dla swojej partnerki, czy to do ogródka, to mamy nadzieję, iż owe zakupy przebiegną w spokojnej, kulturalnej atmosferze.

Z kibicowskim pozdrowieniem,
Stowarzyszenie Kibiców
Łódzkiego Klubu Sportowego

 

Tags: ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv