Aktualności

Published on 7 sierpnia, 2017 | by admin

Zapowiedź TMK 191.

10 sierpnia ukaże się 191 wydanie miesięcznika „To My Kibice”. W numerze polecamy m.in. historię kibiców Ruchu Chorzów oraz reportaże z najciekawszych meczów ligowych oraz pucharowych. Oto zawartość sierpniowego numeru „TMK”:

14 reportaży z najciekawszych meczów miesiąca:

Legia Warszawa – Sandecja Nowy Sącz
Arka Gdynia – FC Midtjylland
FC Utrecht-Lech Poznań
Górnik Zabrze-Wisła Kraków
Dinamo Batumi-Jagiellonia Białystok
Gabala FK-Jagiellonia Białystok
Lech Poznań-Pelister Bitola
Pelister Bitola-Lech Poznań
FK Haugesund-Lech Poznań
Marienhamn-Legia Warszawa
FC Astana-Legia Warszawa
Lech Poznań-Sandecja Nowy Sącz
ROW Rybnik-Górnik Zabrze (PP)
Chełmianka Chełm-Zagłębie Sosnowiec (PP)

Głównym tematem numeru jest „Ruch Chorzów Story” – obszernie napisana historia kibiców Niebieskich, od najwcześniejszych lat, przez burzliwe lata 90, śląskie awantury, aż po dziś! Artykuł zajmuje blisko 20 stron!

W cyklu „Wywiad TMK” polecamy rozmowę z kibicami Hutnika Nowa Huta! Rozmawiamy głównie o sprawach aktualnych m.in. o sytuacji kibicowskiej HKS-u w Grodzie Kraka, kibolskich układach, a także o realiach prowadzenia klubu i młyna w IV lidze.

„200 wyjazdów na szlaku” to obszerny artykuł, w którym swoje wspomnienia zebrał Bomba – znany kibic Pogoni Lębork. Klub, kadra, rozmaite problemy na szlaku, ciągłe wyjazdy i melanże – wariackie życie bez kompromisów, w którym nasz rozmówca dosłownie otarł się o śmierć. Polecamy!

W numerze znajdziecie też Rankingi Wyjazdowe Ekstraklasy i I ligi, w których podsumowujemy zarówno rundę wiosenną, jak również cały sezon 2016/2017.

W sierpniowym TMK publikujemy również felieton „Suma zysków i strat”.

Ponadto w numerze stałe pozycje:

„To & owo na bojowo”
„To & Owo Pacanowo”
„Żużel pod lupą TMK”
galeria zdjęć
Aż 84 strony pełne relacji, publicystyki i fotek, w cenie 8,90 zł (możliwa również prenumerata i jednorazowa sprzedaż wysyłkowa).

Tags: , ,


About the AuthorBack to Top ↑

frivfrivfriv